Defacto Müşteri Hizmetleri ve Direkt Bağlanma Telefon Numarası

DeFacto hazır giyim markası 2003 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Zeki Cemal Özen tarafından kurulan DeFacto markası ilk mağazasını ise 2004 yılında açmıştır. Tam olarak 331 mağazası ile Türkiye’de bulunan DeFacto mağazası Ozon Giyim Türkiye içerisinde 26. büyük markası konumuna gelerek kısa sürede büyük bir başarı elde etmiştir. Ayrıca Ozon Tekstil Türkiye içerisinde 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında 15. sırada yer almaktadır.

Türkiye içerisinde 331 tane mağazası olan DeFacto aynı zamanda yurt dışında da 105 mağaza açarak müşteri kitlesini her gün genişletmiştir. DeFacto markası Tunus, Gürcistan, KKTC, Filistin, Azebaycan, Ürdün, Rusya, Lübnan, Irak, Mısır, Kosova ve Fas gibi ülkelerde mağazalarını açmıştır. Türkiye’de neredeyse her alışveriş merkezinde ve her işlek caddede bulunan giyim mağazalarından birisi olan DeFacto mağazalarında son trendlere ait birbirinden çeşit kıyafetleri, aksesuarları, çantaları ve ayakkabıları bulabilirsiniz.

Kadın, erkek ve çocuk giyim olmak üzere bölümleri olan DeFacto mağazalarında müşteriler için uygulanan özel indirim günlerinden de faydalanarak ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Sadece mağazalardan değil aynı zamanda DeFacto markasının web sitesi üzerinden de online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Sepetinize attığınız ürünleri daha sonra adresinize kargolatarak 1-3 iş günü içerisinde size ulaşmasını tercih edebilirsiniz. Müşterilerine 14 gün değişim ve iade hakkı tanıyan DeFacto markası hakkında merak ettiğiniz soruları DeFacto müşteri temsilcisini arayarak öğrenebilirsiniz. İade, değişim ya da internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde yaşadığınız sorunları DeFacto çağrı merkezini ayarak çözüme ulaştırabilirsiniz.

Defacto müşteri hizmetlerine 0850 222 27 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın