A101

A101 kurulduğu günden itibaren sizlere en uygun fiyata ve kaliteli ürünlerin hizmetini sunmak için çalışmaktadır. Tüm Türkiye de her ilinde ve her ilçesinde rahatlıkla ulaşabileceğiniz A101 mağazalarımız bulunmaktadır. Halen daha da sektörün en uygun fiyatlı ve kaliteli  marketi olan A101 sizler için mağazalarını çoğaltmakta ve hemen hemen her mahallede mevcut hale getirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Her hafta indirim uygulaması yapan A101 sizlerin bütçesine göre rahatça geçinme ve dilediğiniz kadar alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır. Sizler için her imkanı düşünen A101 marketlerimiz sizin için güvenilir hizmet sunmaktadır.

İçecek, süt ve süt mamülleri , et ve et ürünleri, bakliyat ve unlu mamüller, kuru yemiş ve cips, kahvaltılıklar ( zeytin , reçel, vb.) bisküvi ve şekerleme, konserve ve baharatlar, margerin ve sıvı yağlar, meyve ve sebzeye kadar bir çok ürünleri A101 de bulabilirsiniz. A101 kozmetik ürünleri ile de siz bayanlarımız için her marka ürününe kolaylıkla ulaşa bilir kozmetik mağazalarına gitmeden ürünlerinizi tedarik edebilirsiniz. Sizlerin her ihtiyacını düşünen A101 bu tutumu ve size kaliteli hizmet verebilmek için halen daha hızla büyümeye devam etmektedir.

A101 müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 şikayet görüş ve önerilerinizi sunabilir ayrıca ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında da bilgi edine bilirsiniz. Sizlerle görüşmeleri kalite standartlarına uygun olmasu için konuşmaları kayıt altında tutulmaktadır.

A101 müşteri temsilcisi destek hattı ; 444 41 01 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın