ACER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

Acer 1976 da kurulmuştur ve teknoloji dünyasının ilk ve öncü markası olarak ve günümüze kadar hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Acer tüketicilerinin her koşulda kullanabilmesi için bugün her tasarımı ve yazılımı yapmaktadır. Geçmişten günümüze kadar iyi bir tüketici kitlesine sahip olan ve hizmetlerini bu yönde ilerleten tek teknolojisi markasıdır. En profesyonel ekibi ve mühendislerle çalışan Acer her yıl milyonlarca ürünü tüketiciye sunmaya devam etmektedir. Sosyal sorumluluk projeleri ile de gençlerimiz için olan her etkinlikte başarılı işler sergilemiş ve çevre politikaları ile sosyal sorumluluk projelerine imzasını atmaya ve kaliteli işler yapmaya devam etmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüketicilerinin her alanda kullanabileceği ve işlemcisi ile her tasarımlarını yenilemekle kalmayıp tüm teknolojik ürünlerde de çalışmalarını yapıp sizlere sunmaktadır. Tüm Türkiye ve tüm dünyada her noktasında mağazaları bulunan Acer markasının mağazalarını ziyaret ederek yeni tasarımlarımızla buluşabilir ve profesyonel ekip ve takım arkadaşlarımızın tanıtımlarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerimize ve internet sitelerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Kalite ve güveni vizyonu haline getirmiş olan Acer sizlere tanıtımlarını yaparken ve yardımcı olurken daha iyi şartları sunmakta ve daha iyiye gitmek için çalışmaktadır.

Acer müşteri temsilcilerimize günün her saati ulaşabilir şikayet, görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz. ayrıca yeni tasarımlarımızın takibini yapabilir ve kampanyalı ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Acer müşteri temsilcisi destek hattı; 0850 222 22 37 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın