Akedaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Akedaş, 1997 yılında Elektronik Perakende Satış Anonim Şirketi olarak Kahramanmaraş’ta kurulmuştur.  Akedaş, elektrik enerjisinin kaliteli, ucuz ve çevreye uygun şekilde tüketiciye dağıtımından ve denetiminden sorumludur. Daha sonra firma, bazı özelleştirmelere gitmiştir. Bu özelleştirmelerden sonra Akedaş, kendi bünyesinde çok sayıda değişiklikler yapmıştır. 2011 yılında Dağıtım ve Satış Lisansları’nı da almıştır ve yeni özelleştirmeler ile faaliyetlerine devam etmiştir. İşlemler ve faaliyetler ile ilgili bütün sorunlarınız için Akedaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Web siteleri içinde bulunan iletişim formunu doldurarak da müşteri temsilcileriyle iletişime girebilirsiniz. Yeni abonelik bağlatma, arıza bildirme, sözleşme yenileme gibi bireysel mesken işlemleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticari ve tarımsal sulama işlemleri bulunmaktadır. Şubelerinden, web sitelerinden ya da müşteri hizmetleri iletişim numaralarından işlemlerin devamı sağlanmaktadır. Daha çok şubeleri işlem trafiği görmektedir.

Akedaş, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu yüzden bütün çalışmaları müşterinin isteklerine yöneliktir. Müşteri memnuniyetini arttırma, yükseltme, memnuniyeti her zaman daha çok geliştirme gibi hedefleri bulunmaktadır. Akedaş’ın bazı çalışma ilkeleri bulunmaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda çalışır ve ilkeler dışına çıkmamaya özen gösterir. Güvenilirlik, kalite, sürdürülebilirlik, yenilikçilik ve sorumluluk gibi ilkeleri bulunmaktadır. Akedaş firmasının tüm yetkili şubelerine giderek, tüm işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. İşlemlerini şubeden yapmak istemeyen müşteriler web sitesinden online işlemlerini kolay ve pratik şekilde yapabilirler. Online web sitesinde işlem yapabilmeniz için Akedaş müşteri olmanız gerekmektedir. Abone numarası olmadan sisteme giriş sağlanamamaktadır. Çünkü siteye girişte abone numarası istenmektedir. Kimin adına işlem yapılacaksa o kişinin abone numarısının olması yeterlidir. Akedaş ile ilgili tüm istek, soru, öneri ve şikayetiniz için Akedaş çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. İşlemleriniz ile ilgili herhangi bir problem olursa da Akedaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Akedaş Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 46 02

Akedaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0344 223 53 20

Akedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma Hattı

186

Arama Terimleri; Akedaş müşteri temsilcisi, Akedaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Akedaş çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Akedaş canlı destek, Akedaş şikayet hattı, Akedaş irtibat numarası, Akedaş telefon numarası, Akedaş iletişim numarası

Yorum yapın