ALFEMO MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

Alfemo, 1997 yılından günümüze döşemeli ve panel mobilya ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana  “Tüketici Memnuniyeti” ilkesinden taviz vermeyen Alfemo,  Mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi hedef haline getiren Alfemo bugün sizler için  gün geçtikçe dahada genişlemesi ile kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Alfemo , genç odası , çocuk odası , oturma grupları , L koltuk ve bahçe mobilyaları çeşitleri ile her zevke uygun olarak en iyi tasarımları size sunmakta ve en profesyonel ekip ile sizlere hizmet vermektedir.  Markamız, ülkemizde 150’ye yakın Alfemo bayisi ve 5 kıtada 60’ı aşkın ülkeye yayılmış olan 31 concept mağaza ve 105 satış noktası ile tüketicilere ulaşmaktadır. Tüm Türkiye ve tüm dünyanın her noktasında bayilerimiz bulunmakta ve ürünlerimizin her çeşitlerine ulaşabilmektesiniz.

Her bütçeye uygun mobilyalar ve sizler için yenilenen kampanyalarımız ile mobilya seçimleriniz ve alışverişleriniz keyifli hale gelmektedir. Özgürce karar vereceğiniz bir çok renk seçeneği sunmaktadır.

7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz ile kaliteli görüşmeler , ürün hakkında ve kampanyalarımız hakkında bilgi edine bilirsiniz. internet sitelerimizden yeni tasarımlarımıza ulaşıp incelemeniz ve onların desteği ile mobilya seçimleriniz rahatlıkla yapabilirsiniz.

Alfemo müşteri temsilcisi destek hattı ; 0232 999 30 00 numarasından şikayet, görüş ve önerilerinizi bizime paylaşa bilir ürünlerimiz hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın