ALPET

Alpet Türkiye, Altınbaş Holding tarafından Kıbrıs’ta kurulan Alpet Kıbrıs’ın ardından 2001 yılında Türkiye’de faaliyete geçti. 2002 yılında Mersin ve Körfez’de dolum tesislerini açan Alpet Türkiye, Kırıkkale Dolum Tesisi’ni ise 2004 yılında hizmete soktu.Bu açılışların ardından atılımlarına hız kesmeden devam eden Alpet Türkiye, 2005’te ise Samsun ve Aliağa Dolum Tesisi’ni açtı ve deniz yakıtı satışları ile yepyeni bir alanda faaliyet gösterdi.

Bu ürünle sektörel anlamda büyük bir ilerleme kaydeden Alpet Türkiye, hemen ardından yatırımlarını güçlendirerek Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor’un resmi sponsoru ve Göztepe’nin ana sponsoru oldu.

Alpet geçmişten günümüze katar kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile petrol ofislerinin en çok tercih edilenler listesinde ilk sırada liderliğini korumaktadır. Müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için çalışan alpet her geçen gün dahada büyümekte ve ürün yelpazesini geliştirmektedir.

2013 yılında katkılı ürünü Alpet Torojet Performans ve lansmanı yapan Alpet Türkiye bugün;Kocaeli, İzmir, Mersin, Kırıkkale, Samsun, Batman’daki dolum tesisleri ve Antalya ve Marmara Ereğli’sindeki ikmal noktaları ile hizmet veriyor.

7/24 ulaşılabilirliğini koruyan alpet müşteri hizmetleri şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirmeniz için size kaliteli hizmetler sunmaktadır. Hafta içi veya hafta sonu demeden her zaman ulaşabilip sorunlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Zengin sektörel deneyimi, genç ve dinamik kadrosu ve hızlı-kusursuz hizmet anlayışı ile Türkiye’deki akaryakıt sektörünün öncü yeniliklerine imza atan Alpet Türkiye, her geçen gün büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Müşteri temsilcisi destek hattı ; 0 212 604 00 00 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın