Altınbaş Çağrı Merkezi ve Direkt İletişim Telefon Numarası

Altınbaş Çağrı Merkezi ve Direkt İletişim Telefon Numarası

Altınbaş, yıllardır bilezik, tektaş pırlanta, takı, kolye gibi bir çok ziynet ürünlerinde hizmet veren bir markadır. Buradan aldığınız ürünlerin hepsi sertifikalıdır. Buradan alacağınız ürünlerin, altınbaş bünyesinde değer kaybetmeme garantisi vardır. Bu nasıl bir garanti diye soracak olursanız hemen cevaplayalım: 0.40 karat bir 5000 türk lirasına bir pırlanta aldınız. Aradan 3 yıl geçti taşı büyütmek istiyorsunuz ve yeni alacağınız yüzük  fiyatı 8000 türk lirası. Aradaki 3000 lira farkı vererek, yüzüğe sahip olabilirsiniz. Fakat paraya dönüştürmeye çalıştığınız zaman, güzel bir işcilik kaybınız olacaktır. Buda normaldir aslında. Bütün ziynet ürünlerinde değer kaybı yaşanır.

Altınbaş sizin evlilik yıl dönümlerinizde, evliliğinizde her zaman yanınızda. Evlilik teklifi edecekseniz tektaş pırlanta almanız gerekiyor. Maddi durumunuza bağlı tektaş yüzükler altın ve pırlanta olarak 2ye ayrılıyor. Altın tektaşlar 300-1000 lira iken, pırlantalar 2000 liradan başlıyor. Buda tamamen sizin maddi durumunuz ile alakalı bir durum. Pırlantalar kendini her zaman tabiki belli ediyor. Altın yüzükteki taşlar zamanla sararma yaparken, pırlantada sararma olmamaktadır.

Sevgilinize tektaş alacaksanız şirketlerin kampanya zamanlarını beklemenizi öneriyoruz. Bekleyebileceğiniz zamanlar:

  • Sevgililer günü
  • Kadınlar günü
  • Anneler günü

Bu gibi zamanları beklerseniz, alacağınız ziynet eşyalarına daha uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Ama tabi aciliyetiniz varsa mecbur alacaksınız. Eğer altına yatırım yapmak istiyorsanız değer kaybı işcilik ödeme taraftarı olmamanız gerekir. Bunun için işciliği olmayan bileziklere bakmanızı şiddetle öneriyorum.

Altınbaş Çağrı Merkezi Telefonu Nedir? Direkt İletişim Telefon Numarası kaçtır?

Altınbaş bayilerindeki yaşadığınız problemleri veya sipariş vermek için çağrı merkezi telefonu: 444 56 83. Bu numaradan sipariş verebilir, almak istediğiniz ürünlerle alakalı detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın