ANADOLU JET HAVAYOLU ŞİRKETİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Anadolu jet 2008 de kuruldu ve 9 yıldır sınırsız kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlamak amacı ile geçmişten günümüze kadar devam etmekte ve hizmet vermektedir.

Anadolu  jet uygun fiyatları ile uçmayan kalmasın vizyonu edinerek herkese kaliteli uçuşlar sağlamaktadır. Araç kiralama , uçuş sigortasın’dan bagaj hakkına kadar her hizmeti bugün sizler için en kaliteli şekilde uygulamaktadır. Miles & Smiles  ile biriken puanlarınızla hediye bilet kazanma imkanını sağlayan Anadolu jet garantili ödül seçenekleri ile ödül biletiniz ile istediğiniz yere uçma ,imkanı sağlamaktadır. tek yapmanız gereken miles & smiles kart başvuru yapmanızdır 10 gün içerisinde kartınız elinize geçmektedir.

Anadolu jet 50 uçağı ve 6000 den fazla koltuk kapasitesi ile hizmet vermekte ve her geçen gün daha da büyümektedir. Sizlere güvenilir seyahat hizmeti veren Anadolu jet tüm Türkiye ve tüm dünya ya uçuşları bulunmaktadır ve her noktasında acentelerimize ulaşma imkanınız bulunmaktadır.

7/24 müşteri temsilcilerimize ulaşabilir şikayet, görüş ve önerilerinizi bildire bilirsiniz. Bunun yanı sıra uçuş bilgilerinizin değişikliği ve uçuş bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Anadolu jet mobil uygulamamızı telefonlarınıza da indirerek bilet kesim veya kampanya tarifelerimizi görebilir biletinizi kesebilirsiniz.

Anadolu jet profesyonel pilotları ve deneyimli kanin ekibi ve yer hostesleri ile sizlere kaliteli hizmeti uçuş sıranızda veya bilet işlemlerinizde sunmaktadır. Kalitenin ve güvenilir seyahatin tek adresi olan Anadolu jet uçmayan kalmasın diyerek sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Anadolu jet müşteri destek hattı ; 444 25 38 numaralarından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın