Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri ve Direkt Bağlanma Telefon Numarası

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri ve Direkt Bağlanma Telefon Numarası

Araba aldığınız zamanlarda, ev aldığınız zamanlarda olsun sağlık olsun herşeyde sigortaya ihtiyacımız bulunmaktadır. Anadolu Sigortada, Sağlık sigortaları da bulunmaktadır. Bunlar özel sigorta, sgk tamamlayıcı sağlık sigortaları olarakta geçmektedir. Örnek verecek olursak devletin sosyal güvenlik kurumu sigortası bizim herşeyimizi öder. Ama tamamını ödemez. Böyle durumlarda bu sigorta bizim cebimizden para çıkmasını engeller. Aynı zamanda sgk, genelde devlet hastanelerinde öder. Anadolu sigorta sağlık sigortası da bizim özel hastaneler de tedavi görmemizi sağlar. Aynı zamanda Anadolu Sigorta, sahip olduğumuz evlere dask, eşya sigortası yapmaktadır. Hatta ve hatta öyle sigorta seçenekleri var ki: diyelim ki, evinizden su akıntısı var. Bu gibi durumlarda oluşabilecek zararları teminat altına almaktadır.

Trafik sigortası, kasko gibi sigorta seçenekleri de mevcuttur. Trafik sigortasını herkesin yapması gerekir. Bu zorunludur fakat kasko zorunlu değildir. Ama yinede kasko yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü insanın başına nerde ve ne zaman ne geleceği belli olmuyor. Sel olsa, deprem olsa, araba çalınsa hatta ve hatta kaza yapsanız bu gibi durumlarda anadolu sigorta sizin yanınızda. Sigorta seçimleriniz dikkatli olmalıdır. Çünkü kaza sonrası firmalar, abuk subuk bahaneler bularak sizin başınıza gelen felaketten sonra yanınızda durmamaktadır.Bunların önüne geçmek için sağlam geçmişi temiz sigorta firmaları ile çalışmanızı öneriyorum. Sigorta primleri kişiden kişiye: yaşa ve daha önceki kaza durumlarına göre değişmektedir.

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri ve Direkt Bağlanma Telefon Numarası Nedir?

Anadolu sigorta çağrı merkezine: 0850 744 0 744 telefonundan ulaşabilirsiniz. Kaza veya başınıza felaket gelmesi durumlarında burayı arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca kasko hizmeti alan müşteriler çekici hizmetiden de faydalanabilir. Bir çok hizmet için 0850 744 0 744 arayınız.

Yorum yapın