Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Destek Hattı Telefon Numarası

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Destek Hattı Telefon Numarası

Üniversite kayıtları başladı. Eylül ayının başında başlayan üniversite kayıtları, halen devam etmektedir. Anadolu Üniversitesi okumak için vakti olmayan derslere gidemeyecek insanlar için ve aynı zamanda üniversite okurken 2. üniversite okuyup bitirmek isteyen insanlar için çok idealdir. Bunların hakkında detaylı bilgiyi ise Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Destek Hattı Telefon Numarası‘nı arayarak destek alabilirsiniz. Anadolu üniversitesi Açık öğretim programları dönemlik yaklaşık 200-300 TL. Eğer ki üniversite mezunu iseniz veya 2. üniversite kapsamında okuyacaksanız ösym sınavlarına girmenize gerek yoktur. Fakat hiçbir yerde okumadınız veya okumuyorsunuz o zaman üniversitesi sınavlarına girmeniz gerekmektedir. Fakat 2. üniversite kapsamında kayıt olduğunuz zaman Anadolu Üniversitesi sizin askerlik tecil işlemlerinizi yapmamaktadır. Alınan diplomaların örgün öğretimden hiçbir farkı yoktur. Bu üniversitesinin dönemde 2 adet  : “VİZE” ve “FİNAL” olmak üzere sınavları yapılmamaktadır. Hemen hemen her ilde yapılmaktadır. Sınavların tarihlerine açıköğretim fakültesi akademik takvimden bakabilirsiniz. Her yıl başında akademik takvim ilan edilir. Ayrıca diğer sorularınız için Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Desteğini arayabilir yada mail atabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde atılma söz konusu değildir. İstediğiniz kadar dersten kalabilirsiniz.Ayrıca her yıl ders kitaplarınız üniversite tarafından verilmektedir.

Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi kayıt dondurma işlemleri için birşey yapmanıza gerek yoktur. Gerekli olan ücreti yatırmadığınız da zaten otomatik olarak kaydınız donar.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Destek Hattı Telefon Numarası Nedir?

Anadolu üniversitesi etkileşim merkezine “0850 200 46 10 ve 444 10 26” hatlardan ulaşabilirsiniz. Burası 7/24 siz değerli öğrencilere hizmet vermektedir. Açıköğretim ile ilgili her sorunuza burdan cevap alabilirsiniz. Kaliteli bir eğitim almak için en iyi yerlerden birisidir.

Yorum yapın