ANI TUR ÇAGRI MERKEZİ

Turizim sektöründe 31.yılını tamamlayan anı tur yurt içi ve yurt dışında 500’den fazla tesislerle hizmet vermektedir.

Erken tatil rezervasyon fırsatları ve kaliteli tatil planları artık anı tur ile çok kolay,sizin için hayallerinizdeki tatili yaşatmak için her koşulda ödeme imkanları ve seyehat avantajları ile hizmet vermektedir.

Yurt içi ve yurt dışı seyehatleri,kültür turları,karadeniz turları,kıbrıs turları,kapadokya turları,oteller ve tatil köyleri ve bunun gibi bir çok şehir ve ülkere gitme fırsatı artık elinizde.

Tek yapmanız gereken tatiliniz için uygun tarihleri belirleyip profesyonel tatil danışman ekibiyle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Kongre ve toplantı gibi etkinliklerin konaklama ,dahil tüm organizasyonları ilede en iyi kalitede ilgilenmekte ve organize etmektedir.

Balayı tatil planlarınızı sizi hayalleriniz eşliginde en iyi şekilde planlamak ve sizin için rota olmak iyi hizmet dogrultusun da çalışmak için en iyi tatil operatörü olan anı tur bir çok otel, konaklama,eglence  hizmetlerini vermektedir.

Sektörde müşteri memnuniyeti ön planda tututulmaktadır. Ve en iyi hizmeti vermek için bünyesinde en profesyonel ekip ile hizmet sunmaktadır.

Anı tur geçmişten günümüze kadar tatil sektöründe bir çok başarıya adım atmış ve ödüllendirilmiş bir opersatördür.

7/24 çagrı merkezleri ile seyehat danışmanlarımızla tatil planlarınızı yapabilir , online işlemleriniz ile de kendinize ve bütçenize uygun olan paket ve avantajlarımızdan yararlana bilirsiniz.

Anı tur müşeri temsilcisi  bilgi ve rezervasyon numaramız; 0850 300 02 64

 

admin hakkında 342 makale
İletişim Telefon Numaraları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*