Ankara Büyükşehir Belediyesi İletişim Telefon Numarası

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara ilinde yaşayan herkesin sorumluluğunu almaktadır. İçinde bulunan tüm ilçe, belde ve köylerde yaşayan insanların sorunlarını çözmekle ve hizmet etmekle yükümlüdür. Vatandaşların istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarını saptamalı ve karşılamalıdır. Şehrin, beldelerinin ve köylerinin hep üst düzeye ulaşması için çalışmalar yapmalıdır ve yenilikler getirmelidir. Yaşayan insanlar için her türlü kolaylık sağlanmalıdır. Ankara Büyükşehir Belediyesi, belediye başkanı tarafından yönetilmektedir. Başkanlarını halk seçer ve belediye başkanı da tüm gücüyle halkın hakkını savunur. Belediye hizmet binalarında yapılan çok sayıda işlem vardır. Bu işlemleri yapmak için mesai saatleri içinde belediye binasında olmanız gerekmektedir. Mesai saatleri dışında orada olursanız sistemler kapanmış olur ve işlemleriniz yapılamaz. İşlemler hakkında bilgi alabilmek için Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Bazı işlemler için belediye binasına gitmenize gerek yoktur. Bu işlemleri önce bilgi alarak öğrenebilirsiniz. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak bağlantı kurabilirsiniz. Belediye ile ilgili tüm soru, öneri, istek ve şikayetleriniz için Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Belediye hizmetleri, belediye çalışmaları, gezi turları, belediyenin yapacağı törenler gibi her türlü sorularınız için Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ararsanız kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0312 507 10 00

Ankara Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

153

Arama Terimleri; Ankara Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi, Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim numarası, Ankara Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Ankara Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Ankara Büyükşehir Belediyesi irtibat numarası, Ankara Büyükşehir Belediyesi telefon numarası, Ankara Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası

Yorum yapın