APPLE STORE

Apple store 9 yıl önce kullanıma sunulan Apple  Store’de bugüne kadar milyonlarca uygulama  , milyarlarca kez indirildi. Biz de  Apple Store  baştan sona yenilendi. Yeniden tasarlanmış kategori özellikleri ile oyun , güncel haber siteleri uygulamaları , banka aplikasyonları ile  en iyi uygulamaları hizmetinize sunmaktadır.

Çok seveceğiniz hikayeleri, uzmanlardan gelen önerileri, özenle hazırlanan listeleri, kullanışlı bilgileri ve favoriniz olacak uygulama veya oyunu keşfetmenin yep yeni yollarını App Store’da bulabilmeniz için çalıştık.

Çalışma ve oyun için oynama biçimine dönüştüren yeni bir uygulama bulmak ve keyfini çıkarabilirsiniz. Her bir sekme sizi bilgilendirecek, ilginizi çekecek ve size ilham verecek içeriklerle dolu. Sizin için bir çok uygulamayı kendi bünyesinde her geçen gün daha fazla oran da uygulamalar biriktirmekte ve sizin için hizmete sunmaktadır. Her hafta yeni içerik ve uygulamalar ile Apple store da takip edebilirsiniz ve bu yuzden dünyanın her yerinden tüm uygulamalara ulaşabilir keyifli dakikaların tadını çıkarabilirsiniz. Değişik ve yeni tatlar pişirmenize yardımcı olacak en iyi uygulamalar. Çocuklarınızı eğlendire bileceğiniz aksiyon dolu oyunlar. Ve daha fazlası. App Store editörleri, indirilmeye değer muhteşem oyun ve uygulamaları konularına göre ayırarak listeler hazırlıyor.

Apple store ile ilgili müşteri hizmetlerimize ve sitelerimize isterseniz de mail yolu ile  ulaşarak şikayetleriniz’i ve görüş ,önerilerinizi bizler ile paylaşabilir ve her desteğimiz’den 7/24 yararlanabilirsiniz.

Müşteri temsilcisi ; 866 752 7753 ve  00800 448 829 873 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın