Asal – Milli Savunma Bakanlığı Direkt Bağlanma ve Telefon Numarası

Asal – Milli Savunma Bakanlığı Direkt Bağlanma ve Telefon Numarası

Bedelli askerliğin çıkmasından sonra Asal – Milli Savunma Bakanlığı  Telefon Numarasını merak edenler bir hayli çoğaldı. Bedelli askerlikle alakalı merak edilen soruların cevaplarını bulamayanlar Asal – Milli Savunma Bakanlığı Direkt Bağlanarak sorularının cevaplarını aramaktadırlar. Sadece bedelli askerlik yapanlar mı? Asker alma ile alakalı soruların da cevaplarını buralar verebilmektedir. 3 Kasıma kadar başvuruları sürecek olan bedelli askerlik için belirlenen tutar 15.000 tl. 1 ocak 1994 öncesini kapsayan bedelli askerlik ile ilgili sorularınızın cevaplarını öncelikle asker alma dairesinden sonra ordada cevap bulamazsanız, Asal – Milli Savunma Bakanlığı’nı arayabilirsiniz.

Asker yerleştirmelerini, ASAL yapmaktadır. Neye göre yaptıklarını henüz kimse belirleyemedi. Ayrıca bu telefon numarasını yurt dışında yaşayan arkadaşlar çok aramaktadır. Çünkü asker alma işlemleri için yurt dışından gidecekleri yerler kısıtlı. Bu yüzden Asal – Milli Savunma Bakanlığı Direkt Bağlanma ve Telefon Numarası onlar için önem taşımaktadır. Yurt dışında yaşayan insanlarda bedelli askerlik hizmetinden faydalanabilmektedir. Yeni askerlik sistemi de gündemde. Bu askerlik sisteminde 2 ay zorunlu askerlik gerisi bedelli askerlik şeklinde birşeyler gündemde. Fakat bu tam belirsiz. ASALı aramanız bunun için bir çözüm değildir. Çünkü bu yasa ile belirlenecektir. ASAL ın bu konuda bilgisi bulunmamaktadır.

Asal – Milli Savunma Bakanlığı Direkt Bağlanma ve Telefon Numarası Nedir? Nasıl Ulaşabilirim?

Asal telefon numarası “+90 312 410 60 00” . Fakat biraz ulaşmanız yoğunluktan dolayı zordur. Umarım şansınız vardır. Şansınız varsa birilerine ulaşabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı genellikle telefonlara bakılamıyor.  Sabit hatlardan aramanız sizin için avantajdır. Cep numaralarını pek açtıkları söylenemez.

Yorum yapın