Ask.fm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ask.fm 2010 tarihinde kurulmuştur. Ask,fm Letonya’da kurulmuştur. Kısa süre içinde çok yoğun ilgi görmeye başlamıştır. Yüzlerce kullanıcı tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Soru ve cevap şeklinde paylaşımlar yapılan bir sosyal platformdur. İsteyen herkes uygulamaya ücretsiz şekilde kayıt olabilmektedir. Ücretli olan tek özelliği hediye yollama ktır. Onun dışında tüm kullanımlar ücretsizdir. Kayıt olduktan sonra tüm kullanan arkadaşlarınızı bulabilir ve soru sorabilirsiniz. Arkadaşınıza soru sorarken kim olduğunuzu bilmesini istemiyorsanız, sorularınızı anonim olarak sorabilirsiniz. Anonim soru sorduğunuzda kullanıcı kim olduğunuzu bilmez. Adınız gizlenir. Hesabı olanlar birbirlerine hediye yollayabilir, mesaj atabilir ve sorular sorabilirler. Kullanıcılar arka planlarını ve profillerini isteğe bağlı olarak düzenleyebilirler.  Her gün, her kullanıcıya genel kategoriden 3 soru atılır. Bu soruları sistem otomatik şekilde atar. Sistem sorularını isteyenler cevaplar istemeyenler cevaplamaz.  Günümüzde kullanıcılar tanıdıkları insanlara, kendileri hakkında düşüncelerini sormaktan çekinirler. Bu yüzden bu uygulama oldukça önemlidir. Ask.fm müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası olmadığı için support.ask.fm/hc/en-us adresinden mail atarak iletişim kurabilirsiniz.

Ask.fm ile ilgili her türlü sorununuz ve yaşadığınız problemleriniz için arayabileceğiniz Ask.fm müşteri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Web sitesinde bulunan adreslerinden mail yollayarak ulaşabilirsiniz. Web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da kolayca iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcileri 7/24 faaliyette olduğu için en kısa sürede cevap alabilirsiniz. Gün içinde çok fazla sorun yaşanmayan bir platformdur. Basit arayüzü sayesinde hiçbir kullanıcı zorluk çekmeden kullanabilmektedir. Pratik ve hızlı bir şekilde kullanılabilmektedir. Hesap kapatma, hesap açma, hesap çalınması, şifre sıfırlanması, şifre değişikliği, fotoğraf yükleme gibi işlemler yaparken yaşanan her türlü teknik problemleriniz için Skype canlı destek hattından istediğiniz yardımı alabilirsiniz.

Arama Terimleri; Ask.fm müşteri hizmetleri, Ask.fm çağrı merkezi iletişim numarası, Ask.fm canlı destek, Ask.fm müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Ask.fm şikayet hattı, Ask.fm irtibat numarası, Ask.fm iletişim numarası, Ask.fm telefon numarası, Ask.fm çağrı merkezi, Ask.fm müşteri temsilcisi

Yorum yapın