ASUS MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Asus yıllardır bizlere teknoloji ile hizmet vermekte ve müşterilerimiz için en iyi sürümlerini sunmaktadır.

Asus bilgisayar üretiminde işlemci olarak en kaliteli hizmeti vermekte ve siz müşterilerimizin her zaman tercihi olmaktan gurur duymaktayız. Asus yüksek teknolojideki ürünleri ile yenilikleri sizlere tanıtmaktadır. Asus her yıl her ödüle ve övgüye tabi tutulmakla birlikte teknoloji ödüllerini kendi bünyesinde toplamaktadır. Asus gün geçtikçe en iyi bilgisayarları ile ürün yelpazesini genişletmekte ve güvenilirliği sağlamaktadır. Zaman teknoloji zamanı olduğu için ve Asus kendi vizyonu her zaman siz müşterilerimizi yenilikçi bir teknolojiyi sunmak ve sizler için gerektiğinde eğlence gerektiğinde ise işlerinizi her zaman işlemcisi ve kaliteli bir teknoloji ile yürütmenizi sağlayarak sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Asus müşteri temsilcilerimiz ile günün her saati hafta içi veya hafta sonu bizlere ulaşarak bizlerin desteğini alabilir , şikayet, görüş ve önerilerinizi ayrıca ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İnternet sitelerimizden yararlanarak ürün yelpazelerimizi inceleye bilir ve ürünlerimiz hakkında tek tek bilgi edinebilirsiniz. Sizin her işiniz için yardımcı olan Asus her zaman size en kaliteli ürünleri sunmakta. dijital ev , dijital ofis, uygulamaları ile sizlere yardımcı olmakta notebook şifre uygulaması ile de sizlere her koşulda destek ve hizmet vermektedir.

Asus müşteri destek hattı; 0850 522 27 87 numaralarından bizlere ulaşabilir ve bunun yanı sıra tüm Türkiye de her noktasında Asus mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın