Atasay Müşteri Temsilcisi Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Atasay Müşteri Temsilcisi Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Türk kuyumculuk sektörünün en gelişmiş firması olan Atasay’ın kökleri 1930’lu yıllara dayanmaktadır. Türk kuyumculuğunun en gelişmiş firması olan atasay kendini her daim geliştirmiş ve kendini geliştirmeye devam etmiştir. Özel ve güzel günlerinizde her daim sizlerle olmaya çalışan firma eskimeyen yeniler sloganıyla yıllardır hizmet vermiştir. Atasay altın, pırlanta, elmas, erkek, çocuk ve koleksiyon katagorileriyle hizmet vermektedir. Son derece köklü olan bu firmaya son derece güvenebilirsiniz.

Altın kategorisinde İnci Yüzük, Taşlı  Yüzük, Sade Yüzük, Tasarım Yüzük, Tektaş Yüzük, Beştaş Yüzük, Altın Set,Mini Set, Düğün Seti gibi birçok üründe hizmet vermektedir. Atasay garantisine güvenin gerisini hiç düşünmeyin. Atasay en mutlu gününde tak sana yakışanı sloganıyla dün olduğu gibi bugünde ve yarında hizmet vermeye devam edecektir. En özel, en güzel anlarınızda kaliteyi uygun fiyatla buluşturup sizlere sunan atasayı tercih edenlerin % 97’si mutlu. Sizler de mutlu anlarınızı özel anlarınızı Atasay ile taçlandırmak isterseniz vakit kaybetmeyin.

Atasay’ı gerek internet sitelerinden gerekse sizlere en yakın şubelerinden takip ederek en güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Atasay mağazalarına 444 4 282 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz telefon numarası Atasay müşteri hizmetlerinin numarasıdır. Buradan da sizlere en yakın Atasay şubelerine erişebilirsiniz. Modayı mı takip etmek istiyorsunuz? %97 mutlu müşteriler arasında sizlerde olmak isterseniz Atasay’ı güvenle tercih edebilirsiniz. Kalite arıyorsanız kesinlikle ATASAY’dan şaşmamalısınız. 444 4 282 nolu telefon atasay müşteri hizmelerine ait olup gün içerisinde 09.00 – 18.00 arasında siz değerleri müşterilere hizmet vermektedir.

Yorum yapın