Atasun Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Atasun Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Atasun optik bir dünya markasıdır. Dünyada 44 ülkede binlerce mağazası ve binlerce çalışanıyla hizmet vermekte olan optik firmasıdır. Türkiyedeki faaliyetlerine 2007’de başlayan firma ülkemizde hızla büyümeye devam ediyor. Atasun optik bir dünya markasıdır 44 ülkede hizmet veren firmaya talep bir hayli fazla.

2017 tarihinde ise ülkemizde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Kocaeli, Eskişehir, Mersin, Kayseri, Diyarbakır, Denizli, Sakarya, Aydın, Konya, Manisa, Düzce, Hatay, Balıkesir, Afyonkarahisar, Bolu, Van, Muğla, Ordu, Tekirdağ, Trabzon, Yalova, Zonguldak, Isparta, Samsun, Edirne, Çorum, Erzurum, Sivas, Malatya, Nevşehir, Kahramanmaraş, Kırklareli, Kütahya, Adıyaman,Şanlıurfa ve Kırıkkale’de toplam 43 ilde 199 noktaya ulaşmıştır. Optik sektörünün en kaliteli firması olan Atasun optik kalite ve uygun fiyatıyla müşterilerine hizmet vermekte olan bir optik firmasıdır. Firma 14 gün iade 30 gün içerisinde de değişim sağlamaktadır.Firma müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermek adına hizmet vermekte. Atasun optik ile ilgili tüm görüşlerinizi haftanın 7 günü saat 10:00-22:00 arası müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. Atasun optik tercih edenlerin %99’u verilen hizmetten ve üründen memnun.Sizler de kaliteyi ve şıklığı arıyorsanız Atasun optiği tercih etmenizi muhakkak tavsiye etmekteyiz. Atasun mağazalarını ise aşağıda sizlere vereceğimiz telefondan öğrenebilirsiniz.

Atasun optik ürünleri tamamıyla güvenilir ürünlerdir. Ürünlerde kullanılan materyaller insan sağlığına zarar vermemektedir. Sizlerde atasun optik ürünlerini kullandığınız an hem size bambaşka bir hava verecek, hem gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyacaktır.

Atasun optik müşteri hizmetleri: 444 67 85  bağlanabilirsiniz. Mağazalarda yaşadığınız problemleri buradan giderebilirsiniz. Yada garantiye giden gözlüğünüzü buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın