Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Telefon Numarası

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Telefon Numarası, Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Bilgi Merkezi

Atatürk üniversitesini tercih edenler genellikle açık öğretimden eğitimini devam ettiren kişilerdir. Atatürk üniversitesinde onlarca bölüm vardır bu bölümleri okumak isteyenler ilk önce üniversite sınavına girmeleri gerekmektedir. Üniversite sınavlarına girdikten sonra hangi bölümü okumak istiyorsanız o bölümün kontenjan sayılarına ve o bölüm için istenilen puanlara bakıyoruz ve o istenilen o puanları muhakkak üniversite sınavından çekmemiz gerek.

Açık öğretimden okumak bazen mecburiyetten kaynaklanmaktadır. Açık öğretimdeki bölümlerde gözardı edilmeyecek bölümlerdir. Biraz önce dediğimiz gibi bazı nedenlerle örgün etiğim imkanı bulunmayan kişiler açıköğretim yolu ile eğitim fırsatı verilmektedir. Uzaktan eğitim sayesinde de eğitim alabilme şansına sahipsiniz. Bununla birlikte derslerin hocaları belli günlerde ders videolarıyla canlı yayın yaparak sizlere bir okul ortamındaymış havasıyla o dersi işlemektedir.

Okumanın yaşı yoktur evet buna inanıyoruz. Yaşınız kaç olursa olsun sizinde okumaya hakkınız vardır. Belli sebepler doğrultusunda okuyamamış olabilirsiniz ama artık Atatürk üniversitesi sayesinde örgün eğitim değil de uzaktan eğitimle sizler okuyabilir ve çok çok güzel bir yerlere gelebilirsiniz. Atatürk üniversitesine kaydınızı yaptırabilmek için herkesin girdiği üniversite sınavına girmeniz şarttır. Bu sınava girip istenilen puanı almanız gerekmektedir ki sizlerde Atatürk üniversitesinde okuma şansını elde ediniz.Hayallerinizi ertelemeyin. Hayallerinizin peşinden gittikçe hayat daha da güzelleşecektir. Hayatı güzelleştirmek tamamen sizin elinizde. Okumaksa okuyun. Yaşınız kaç olursa olsun okumanın yaşı yoktur okuyunuz.. 

Atatürk üniversitesi iletişim merkezine 2 telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.

0442 236 1715 ve 0442 236 1354 . Bu telefon numaralarını kullanarak Atatürk Üniversitesi Açıköğretim fakültesine ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın