ATLAS JET HAVAYOLU ŞİRKETİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ

14 Mart 2001 de Atlas jet kurulmuştur. Atlas jet ile kaliteli uçuşun keyfini rahatça çıkarabilirsiniz. Sınırsız hizmetleri ile de sizlere kaliteli ve güvenilir avantajlı uygun fiyata uçma kolaylığı sağlamaktadır.

Atlas jet ile seyahatleriniz’de araç kiralamak istediğinizde atlasmilles hesabınızla ile araç kiralamada kullanabileceğiniz puan değerleriniz ile de kimlik bilgilerinizi kullanarak sahip olabilirsiniz.

Atlas jet ile uçuşlarınızda bağaj haklarının kg ağırlıkları ile de sizlerin rahatça kullabileceğiniz veya uygun fiyata kilo arttırma imkanınız vardır. Sizler için en iyi hizmeti verebilmek için çalışan Atlas global ailesi en kaliteli hizmeti her an sunmaktadır.

Yer hosteslerimizden profesyonel pilotlarımıza kadar her ekibimiz sizleri rahat seyahat imkanları ile her şekilde çalışmakta ve gün geçtikçe daha fazla büyümektedir. Tek yapmanız gereken seyehat tarihlerinizi belirleyp bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Önceden rezervasyon imkanları ile de uygun fiyata istediğiniz yere uçma imkanı yakalama fırsatı Atlas jet ile mümkündür. Araç kiralamadan ve konaklamaya  kadar yardımcı olmakla birlikte her imkanı sizlere güvenilir bir hizmetle sunmaktan gurur duymaktadır..

Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ve en güvenilir seyahat imkanı sağlamakta ve sizler için her olanakları sağlamaktadır. 7/24 müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir şikayet, görüş ve önerileriniz için ayrıca bilet sorgulama bilet değişikliği içinde sınırsız kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Atlas jet müşteri destek hattı ; 0850 222 00 00 numaralarımız!da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın