ATV HABER İHBAR HATTI

Bir çok kişi olayları artık WhatsApp ihbar hattı üzerinden televizyon kanallarına ulaştırabiliyor. Bir çok kanal WhatsApp ihbar hattı kurdu ve vatandaşlardan önemli gördüğü haberleri ihbar edebilmelerini sağlıyor. Vatandaş artık yaşadığı olayları çok kolay bir şekilde bildirerek ülke gündemini bile belirleyebiliyor. 24 Nisan 2011’de test yayınına, 25 Nisan 2011’de ise normal yayına başlamıştır. Haber yayınının yanı sıra, bazı futbol karşılaşmalarını da yayınlamaktadır. Copa America 2011’in yayın haklarına sahip olup, tüm maçları HD kalitesi ile naklen yayınlamıştır. 2011 İtalya Süper Kupa Finalini de HD kalitesiyle yayınlamıştır. Türkiye Kupası 2011-2012 sezonu maçlarının bazılarını da HD kalitesiyle canlı yayınlanacaktır.

Yanınızda olan herhangi olayı bizlere ulaştırabilir güncel haberler saatlerinde bizlere ulaştırdığınız taktirde hemen yayınlanmaktadır. İhbar hatlarımız üzerinden bizlere ulaştığınız ve yayınlanmak istenen haberler ile  bizleri bilgilendirip  ve değerlendirmemizden geçtikten sonra haber saatinde yayın yapmaktayız. Bugün sizden gelen her haberler ile olamadığımız tüm yerlerde bile bizimle olup paylaşımlarınız yapabilir ve bu şekilde bizimle ihbar hattımızla iletişime geçildiği zaman hemen yayınlarımızda bulunmaktadır ve bizim ve tüm dünyanın bu iletişimle birlikte dünyanın her yerindeki haberlerden haberdar olabilirsiniz.

ATV ihbar hattı ; 0505 165 88 88 
A haber ihbar hattı ; 0505 188 10 00 
Numaralarından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. şikayet , görüş ve önerilerinizi de bizimle paylaşabilir acil bildirimleriniz için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın