AUDİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARALARI

Audi 1889 yıllarında August Horch isimli bir araç tamircisi tarafından üretilmiştir ve amblemi Almanya’nın dört otomobil markasının birleşimini temsil etmektedir. Audi geçmişten günümüze kadar otomobil dünyasının ilk ve öncü markası olarak hizmet vermektedir.

Audi İstanbul İstinye parkta sanal ortamda Audinin her tasarımını inceleme fırsatı yakalamaktadır. Siz otomobil tutkunları için bir çok olanak sağlayan Audi sizler için her yıl yeni tasarımlarını tüketici ile buluşturmakta ve konforlu bir seyahat için gün geçtikçe dahada büyümektedir. Audi bir dünya markası olarak geçmişten günümüze kaliteli hizmetlerini devam ettirmekte ve sizler için eşsiz tasarım ve araç motoru ile de hizmet vermektedir.

Audi tüm Türkiye ve tüm dünyada her noktasında galerileri ve teknik servisleri ile hizmet vermektedir. Her konuda uzaklaşmadan rahatça araçlarınız ile ilgilenen bayilerimiz ve teknik elemanlarımız ile sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Audi en iyi teknik servis ve mühendisleri ile sınırsız hizmet vermek için her arıza tespitte gelişmiş bilgisayarlı makineler sayesinde araçların her hangi bir yerinde oluşan sorunları noktalama ile bulmakta ve aracın herhangi sorunu giderilmektedir. Servis zamanı öncesi müşteriler servis ekip ve müşteri hizmetleri tarafından bilgilendirilmektedir. Audi tüketicilerinin her imkanları kullanması ve kaliteli hizmetlerden yararlanabilmesi için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır.

Audi müşteri temsilcilerimiz ile günün her saati ulaşabilirsiniz şikayet, görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz.

Audi müşteri temsilcisi destek hattı ; 444 28 34 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

“AUDİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARALARI” üzerine bir yorum

  1. 2000 model a3 aracı 10 yıldır kullanıyorum.çok memnunum. tamircilere güvenemediğimden sizden ogrenmek ıstıyorum : şanzıman yağı ne almalıyım ? a3 2000 model otomatik vites tşk ler

    Cevapla

Yorum yapın