AXA Sigorta Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Axa, Türkiyenin en güvenilir sigorta markası sloganıyla hizmet veren bir firmadır.. Firmada araç sigortası, konut sigortası ,emeklilik ve hayat sigortası, ticari ve kurumsal sigorta başlıkları altında yüzlerce hizmet vermekte olan firmaya kurulduğu günden bu zamana kadar güven duyulmaktadır. Başımıza her an ne gelebilir bilinmez bu nedenle ülkemizde sigortaya bir hayli ihtiyaç duyulmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi araç sigortası, hayat sigortası ve bunun gibi onlarca başlık altında yüzlerce sigorta hizmeti verilmektedir Axa sigortada. Ayrıca Axa sigorta size özel teklifleriyle de diğer firmalara nazaran daha cazibeli hale gelmektedir. Artık risk yok risk yerine axa sigorta var. Axa sigorta direkt bağlanarak hemen sizde axa poliçesi yaptırabilirsiniz.

Örnek verecek olursak Maksimum Sigorta ile Aracınız;

  • Çarpma, Çarpışma
  • Yangın
  • Hırsızlık
  • Doğal Afetler
  • Grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör
  • Cam kırılması 
  • Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar
  • Hayvanların araca vereceği zararlar

Axa sigorta tarafından korunmaktadır.

Sizler Axa sigortaya güvenin kurulduğu günden bu güne dünyada 50 milyon kişi ve ticari işletme AXA çatısı altında ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına almakta, kişisel ve ticari varlıklarını koruma altına almıştır. Sizler de axa sigorta ile çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Axa sigorta dan nasıl hizmet alabilirim? İletişim Numarası Nedir?

Dilerseniz Axa sigorta resmi internet adresini axasigorta.com.tr ziyaret ederek hizmet alabilir dilerseniz de 0850 250 99 99 telefon numarasından firmaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yukarıda da söylediğimiz gibi hiçbir şeyin garantisi yoktur. Başımıza her an herşey gelebilir bu yüzden axa sigorta ile başımıza gelen sıkıntıları maddi manevi olarak atlatabiliriz.

Adres Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı, Beyoğlu, İstanbul, TÜRKİYE

İletişim Telefonu : 0212 334 24 24

Yorum yapın