Aydem Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Aydem kurum adı Elektrik Perakende Satış AŞ, olarak belirlenmiştir. Firma 2008 yılında kurulmuştur. Aynı zamanda Bereket Enerji Grubu’nun bir parçası olmaktadır. Aydem, Aydın, Denizli, Muğla illerinde faaliyet göstermektedir. İsmi de bilindiği üzere bu üç şehirin baş harflerinden oluşmaktadır. 1,9 milyon müşteriye kesintisiz ve ucuz elektrik kaynağı olmuştur. Ucuz elektrik denildiğinde müşteri çekinmektedir fakat kalitesini gördüğü zaman firmaya güvenmektedir. Ucuz olmasıyla birlikte kalite enerji sağlamakta olan Aydem, müşterilerin en çok tercih ettiği elektrik üreticisidir. Kısa zamanda bünyesini çok fazla genişletmiştir. Günümüzde hala gelişmeye devam etmekte olan bir şirkettir. Aydem şirketinin en önemli önceliği müşteri memnuniyetidir. Müşteriyi odak noktasına koyarak bu doğrultuda faaliyetlerine devam etmektedir. Kurumsal firmalara ve bireysel tüketici müşterilerine elektrik kaynağı sunmaktadır. Sorularınız ve diğer işlemleriniz için Aydem müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayabilirsiniz. Aydem firması ile web sitesinde bulunan ‘bize ulaşın formundan iletişim kurabilirsiniz. İnternet üzerinden borç bilgisi, abonelik sorgulama, borç ödeme, abonelik başvurusu, otomatik ödeme talimatı, abonelik iptali, online randevu gibi birçok işlemi yapabilirsiniz.

Aydem işlemlerde yaşadığınız bütün sorunlarınız ve sorularınız için, Aydem müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayabilirsiniz. İşlemlerle ilgili ya da Aydem firması ile ilgili her türlü öneri, şikayet, istek ve sorularınız için Aydem çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Çok fazla müşteri kapasitesi olduğu için müşteri yoğunluğu yaşanması normaldir. Müşteri temsilcileri, yoğunluk olsa bile size geri dönüş sağlayacaklardır.  

Aydem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 800 01 86

Arama Terimleri; Aydem telefon numarası, Aydem iletişim numarası, Aydem çağrı merkezi iletişim numarası, Aydem müşteri temsilcisi, Aydem müşteri hizmetleri telefon numarası, Aydem müşteri hizmetleri iletişim hattı, Aydem canlı destek, Aydem şikayet hattı, Aydem irtibat numarası

Yorum yapın