Ayedaş Çağrı Merkezi Direkt Bağlanma Telefon Numarası

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş firması günümüzde Enrjisa çatısı altında hizmet vermekte olan bir elektrik dağıtım ve satışı yapmakta olan firmadır. Firma günümüzde İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyetlerine devam etmektedir. 5 milyondan fazla kişiye hizmet vermekte olan firma Sabancı Holding’e bağlıdır. İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm ilçelerde faaliyet göstermekte olan AYEDAŞ’ın politikası ise müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteli, ekonomik bir hizmet vermektir. Faaliyet vermeye başladığı günden beri kendisini geliştirmekte olan firma her geçen gün altyapısını daha güçlendirerek daha kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bundan dolayı zaman zaman elektrik kesintileri yapabilmektedir ancak bunu yapmadan önce ise abonelerini bilgilendirmektedir.  Ayrıca çalışanlarının sağlık durumunu önemseyen firma aynı zamanda işçilerinin sağlık güvenliğini de sağlamaktadır.  AYEDAŞ sorunlarını dile getirmek için AYEDAŞ şikayet hattını arayabilirsiniz. Abonelerine daha iyi bir elektrik hizmeti verebilmek için onarım ve bakım çalışmaları yapan firma müşteri desteğini ise AYEDAŞ iletişim numarasından vermektedir.

AYEDAŞ  Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Elektrik alanında İstanbul Anadolu Yakasında oldukça iyi ve kaliteli bir hizmet vermekte olan AYEDAŞ abonelerine daha kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. AYEDAŞ müşteri hizmetleri telefon numarası 186’dır. AYEDAŞ irtibat telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisi ile bağlantıya geçebilir ve yaşadığınız elektrik sorunlarını dile getirebilirsiniz. Müşterileri için en kaliteli desteği vermeyi amaçlayan AYEDAŞ firmasını arayarak aynı zamanda aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi ya da sokak aydınlatmalarındaki sorunları da dile getirebilir ve geri dönüş alabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ayedaş canlı destek, Ayedaş irtibat telefonu, Ayedaş şikayet hattı, Ayedaş müşteri temsilcisi, Ayedaş iletişim numarası, Ayedaş telefon numarası

Yorum yapın