Aytemiz Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Aytemiz Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Dünden bugüne Aytemiz müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışan bir akaryakıt firmasıdır. Aytemiz, hizmet kalitesinin yanı sıra müşterilerine en uygun fiyatlardan ürün sunmaya özen gösteriyor. Aytemiz akaryakıt dağıtım a.ş bünyesinde çalışan insanlar ortak vizyona göre hareket eder. bu vizyonların bazıları: müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlayabilmek için modern teknolojiyle uyumlu çalışmak, ihtiyaç ve beklentileri esas alarak değişen durumları zamanında saptamak, isteklere hızlı tepki göstermek, aksatmadan hizmet gerçekleştirip ilgililere ulaştırmak, kaliteli ürünleri rekabet edilebilir fiyata sunmak, çevreyi düşünen, doğayı koruyan iş modeline göre hareket etmek, personel kalitesini belirli standartlarda tutup bilgi, beceri ve eğitim durumlarının yüksek olmasını sağlama ve personelin motivasyon sürekliliğini sağlamak.

Aytemiz, Türkiye’nin her tarafında 11 akaryakıt ikmal noktası, Kırıkkale, Mersin, Trabzon, İzmit, ve Antalya’da yer alan 220.000 metreküp depolama kapasiteli terminalleri ile sizlere hizmet sağlamaktadır. Akaryakıt işi ciddi bir iştir, ve işini ciddiye alanlarla çalışılması gerekmektedir. Aytemiz ise işini gayet ciddiyetle yapmaktadır.

Aytemiz Petrol’ü karslı esnaf bir ailenin oğlu olan İsmail Aytemiz 1963 yılında kurmuştur. İsmail Aytemiz bu başarılı girişimi sonrası Aytemiz Şirketler Grubu’nu kurup bir çok farklı sektörlere de girmiştir. Madencilik, karbondioksit (CO2) ve sınai gaz üretimi, Amerikan menşeli Wendy’s Hamburgercilik Türkiye distribütörlüğü kurduğu şirketlerin sadece bir kaçıdır.

AYTEMİZ, ARAÇ & YAKIT TANIMA SİSTEMİ ile bir çok avantajı sizlere sunar. Bu sistem AYT kartınızla direkt olarak akaryakıt almanızı sağlar. kredi kartı, fiş bekleme gibi dertleriniz olmaz ve elektronik ortamda işinizi halledeceğinizden dolayı olası sorunların önüne geçer.

Müşteri Bilgi Hattı: 444 22 98

Genel Müdürlük Telefon numarası: 0216 418 20 20

Yorum yapın