BABİL KİTAP İLETİŞİM

Babil kitap uzun yıllardır sizlere Türkçe kitapları satışı ile hizmet vermektedir. Geçmişten günümüze kadar sizler için en kaliteli ve güvenilir internet alışverişi sağlamaktadır. Uygun fiyatları ile sizlere kitap okuma ve değerli yazarları tanıtma fırsatı sunmaktadır. En iyi edebiyatçıların kitaplarının satışını yaparak onların eserlerini size sunarak yaşatmaktadır.

Babil kitap sizler için internet üstünden rahatca alışveriş imkanı sunmakla beraber sizlere kaliteli ve güvenilir alışverişin adresi olmayı da sunmaktadır ve sizin güveniniz için her geçen gün daha fazla emek vererek çalışmaktadır. 50 TL üzeri alışverişlerinizde sizlere kargoyu bedaca olarak ulaştırmakta ve kargo ücretleri talep etmeden bizler tarafından karşılanmaktadır. Okumayan kalmasın vizyonu ile değerli yazarları sizin evlerinize kadar getiren Babil kitap sizlerin de tercihleriniz sayesinde kendisini ve ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişletmektedir.

Babil kitapçılık sektöründe sizlere en kaliteli hizmeti hedeflemekte ve onun içim çalışmalarını sürdürmektedir. En profesyonel ekip arkadaşları ile sizlerin tercih ettiğiniz kitaplar hakkında en detaylı bilgilere sahip olup sizlere iyi bir bilgi ve hizmet vermektedir.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilir şikayet , görüş ve önerilerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz, ayrıca ürün hakkında bilgi alabilir ve ürün takiplerini  de bizler ile iletişime geçerek yapabilirsiniz. Okumayan kalmasın sözünü hedefleyen babil kitapçılık sizlere her ürünle her bilgiyle internet sitesi olarak güvenilir olmayı hedeflemiş ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Babil kitap müşteri temsilcisi hattı; 0850 277 04 66 

Yorum yapın