Başarı Dağıtım İletişim Telefon Numarası

Başarı Dağıtım Türkiye’de kitap sektöründe hizmet veren internet sitesidir. İlk olarak 1959 yılında faaliyetlerine Altın Kitaplar adıyla başlamıştır. Daha sonra kitap dağıtım ve satış sektöründe şubeleri ile hizmet vermişlerdir.  Aradan geçen zamandan sonra Türkiye içinde bulunan birçok müşterisine hizmet vermek için internet sitesi üzerinden faaliyetlerine devam etmiştir. Başarı Dağıtım’ın ürünleri arasında roman, şiir, hikaye, çocuk kitapları, sınavlara hazırlık kitapları  ve yabancı dil alanında birçok farklı yayınevine ait kitapları bulunmaktadır. Bütçelerini zorlamadan alışveriş yapma imkanı sunan Başarı Dağıtım sayesinde birçok yayınevi kitaplarını piyasaya sürmüştür. Yayınevleri arasında  İş Bankası Kültür Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Seçkin Yayıncılık, Yargı Yayınevi, Timaş Yayınları,  Epsilon Yayınları ve Palme Yayınları başta olmak üzere birçok farklı alanlara ait ürünleri bulunmaktadır.  Başarı Dağıtım edebiyat alanında bulunan roman, şiir, deneme ve hikaye gibi kitaplara ek olarak ilkokul, ortaokul ve liseler için okula ve sınavlara yardımcı kitaplarını satışa sunmuştur. Başarı Dağıtım müşterilerine uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmala imkanı sağlamıştır. Müşterilerinin internet sitesi üzerinden verdikleri siparişleri özenle ve dikkatle hazırlamaktadır. Ayrıca siparişlerinizi ücretsiz bir şekilde 15 gün içinde iade etme imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Başarı Dağıtım müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Başarı Dağıtım çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlere ait ödeme seçenekleri ve iade koşulları hakkında bilgi almak için yetkililere danışabilirsiniz.

Başarı Dağıtım müşteri iletişim telefon numarası: 0212 655 38 88

Arama terimleri: Başarı Dağıtım müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Başarı Dağıtım çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın