Batik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Batik Pazarlama A.Ş. 1980 yılında üretime başlamıştır. Osmanbey’de kurulmuştur. Hazır giyim ürünlerini üretip toptan satmaktadır. Bunun yanı sıra birçok markanın etiketleriyle üretimini yapmaktadır. Günümüze gelene kadar çok fazla gelişme yaşamıştır. Dünya çapında tanınmış olan çoğu markaya üretim yapmaktadır. 1994 yılında adı Batik Örme olarak açılmıştır. Batik ismini 2004 yılında değiştirmiştir. Üretimleriyle elde ettiği tecrübelerle gelişmiş ve Türkiye genelinde birçok mağazası bulunmaktadır. Batik ile ilgili diğer tüm sorularınız için Batik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Koleksiyonlarını arttırarak çok sayıda kitleye hitap etmiştir ve gözde mağazacılıklardan biri olmuştur. Müşteri yoğunluğu çok fazla olduğu için Batik çağrı merkezine bağlanmak çok zordur. Fakat müşteri temsilcisi her müşteriye mutlaka geri dönüş yapacaktır.

Batik günümüze gelene kadar mağazacılık alanının en iyilerinden biri olmuştur. Genelde iade işlemlerinde yaşanan sorunlar için Batik çağrı merkezi aranmaktadır. Tüm öneri, soru, şikayet ve bilgilendirilme için Batik çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ürünler hakkında yaşanan iade, sorun, anlaşmazlık, değişim gibi diğer işlemlerin yürümediği zamanlarda Batik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm işlemler şubelerden kolayca yapılabilmektedir fakat şubeye gitmeden de işlemlerin devamı sağlanabilmektedir. İlgi odaklı çalışan müşteri temsilcileri olduğu için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olmaktadır. Web sitesinde yer alan iletişim formuyla da iletişim kurulabilmektedir.

Batik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 333 02 85

Arama Terimleri; Batik müşteri hizmetleri telefon numarası, Batik çağrı merkezi, Batik telefon numarası, Batik irtibat numarası, Batik müşteri temsilcisi, Batik telefon iletişim numarası, Batik canlı destek, Batik şikayet iletişim numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir