BAYMAK

Baymak 1967 Bayraktoroğlu ailesi tarafından kurulmuştur ve iklimlendirme ve ısıtma sektöründe lider şirketi olarak hizmet vermektedir.  çevreye saygılı modern üretim teknolojileri geri dönüştürülebilir enerji kullanımı kaliteli ve güvenli servis ağı ile tüm Türkiye’de uzun yıllardır hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu yakası Baymak kombi servisi olarak 14 senedir faaliyet göstermekteyiz. Baymak kombi, radyatör petek temizliği,temiz su dalgıç pompaları, santrifüj pompalar, pv enerji sistemleri, kombi montaj, duvar tipi-salon tipi split klima sistemleri, sirkülasyon pompaları, hidroforlar, atık su pompaları, kombi arıza onarımı hizmetlerini vermekteyiz.

Yurt içinde ve yurt dışında da bir çok ülkelerle anlaşması olan baymak bugün size enerji az tüketimi ve tasarrufunuz için en kaliteli hizmetler ile kombi hizmeti sunmaktadır.  kullanma süresi boyunca servis hizmeti , kalitesi ,devamlılığı , güvenirliği ile servis teknik ekibi kalitesi ve yedek parça garantisi ve kalitesi olduğu için yoğun talep görmektedir.

Teknik servisimiz ile yapılan tüm servislerini bir yıl boyunca garanti sağlamaktadır ve her yıl düzenli olarak servis ekibimiz takiplerini güvenilir bir şekilde yapıp her yıl düzenli olarak servis etmektedir.

Baymak teknik servis numaralarımız dan ve müşteri hizmet numaralarımız dan bizlere ulaşabilirsiniz herhangi bir arıza , şikayet görüş ve önerilerinizi bildirmek için 7/24 izler ile iletişime geçebilir yardım ve desteklerimizden yararlanabilirsiniz. İnternet sitelerimizden ve mail yolu ile bizlere ulaşarak veya şikayet formlarımız’dan yararlana bilirsiniz.

Baymak müşteri temsilcisi ve destek hattı ; 0216 939  39 66 

 

Yorum yapın