BEN BİLMEM EŞİM BİLİR YARIŞMASI

İlker Ayrık’ın sunduğu fenomen yarışmada türlü beceri oyunlarında eşinizle birlikte başarı sergileyip, rakip yarışmacıları alt edebilirseniz büyük ödül olarak sizi bir araba bekliyor. Acı biber yemekten, pinpon topu üflemeye kadar türlü türlü maceralara sürüklene bileceğiniz yarışmaya eşinizle katılmanız gerekiyor.

Tek yapmanız gereken internet sitelerimizden başvuru formunu doldurup bizlere yollamanız daha sonra sizler ile iletişime geçip yarışma tarihlerini belirlendikten sonra 0 araba için yarışmaya hazırsınız.

Ben Bilmem Eşim Bilir, Kanal D’de yayınlanan bir yarışma programı. İstanbul’da çekilmektedir. Ancak Türkiye’nin her yerinden başvurulduğu için yarışma Türkiye turnesine de çıkıyor.
İlk başlarda yarışma hafta içi her akşam yayınlanıyordu  ve her hafta cuma günleri bir otomobil ödül olarak verilmekteydi. Şimdiyse yarışma hafta sonları yayınlanmaktadır ve her hafta cumartesi ve pazar günleri 0 km bir otomobil ödül olarak verilmektedir. Yarışmacılar, otomobil kazanmak için çift olarak yarışmaktadırlar.

 

Yorum yapın