Benetton Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Benetton 1965 yılında İtalya’da kurulmuş bir moda markasıdır. Kadın ve erkek cinsine yönelik ürünlerin sunulduğu bir markadır. Kazak, tişört, bluz, pantolon, elbise, abiye, ayakkabı, çanta, cüzdan, etek gibi ürünlerin müşterilere sunulduğu bir marka olmuştur. Tasarımlarıyla ünlü bir marka olan Benetton gün geçtikçe daha iyi bir yere gelmektedir. Kurulduğundan beri kusursuz üretimler vererek hizmetlerine devam etmektedir. Benetton markası dünyanın dört bir yerinde ünlüdür ve satılan ürünleri herkes tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Benetton ürünleri ile ilgili tüm programlarınız için Benetton müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Benetton ürünleri son derece kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerdir. Seçilen hareketli renkler ve desenler göz alıcı bir güzelliğe sahiptir. Çeşitli renkler ve desenli ürünler yıl içinde birçok satışı gerçekleştirilmektedir. Her yıl tasarladığı kıyafetler ile tüketicilerine moda akımı yaratmaktadır. Tüm ürünlerde kullanılan renkli desenler adeta göz kamaştırıyor.  

Kurulduğu zamandan beri muhteşem bir renk skalası ve ürün çeşitliliği ile göz doldurmaktadır. Benetton ürünlerinden yaşanan problemler için Benetton müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. 09:00 ve 20:00 saatleri arasında kolayca iletişim kurabildiğiniz bir müşteri hattı bulunmaktadır. Tüm soru, şikayet, istek ve önerileriniz için Benetton çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Belirlenen saatler arasında aranıldığında kolayca iletişim kurulabilmektedir. Benetton macerasına uzun yıllar olduğu gibi son yıllarda da muhteşem bir üretim serisi sunmuştur.

Benetton Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 210 60 60

Benetton Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 365 13 65

Arama Terimleri; Benetton çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Benetton irtibat numarası, Benetton müşteri temsilcisi

Yorum yapın