Bershka Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Bershka Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Bershka markasını belki ilk defa duyuyorsunuz belki de uzun zamandan beri bu markadan giyiniyorsunuz.  Bershka bir dünya markası olduğunu bizler şimdiden söylemiş olalım. Firma 1998 yılında Inditex Grubunun yeni bir markası olarak kuruldu. Bershka kaliteli ürün ve uygun fiyat anlayışıyla müşterilerine hizmet vermekte olup kurulduğu günden bu güne her daim artan talep doğrultusunda işini titizlikle yaptığını dünyaya göstermiştir. Kadın-Erkek giyim,ayakkabı,aksesuar hizmetiyle Bershka kalitenin bir diğer adı olmuştur. Dünyanın bir çok yerinde ofisleri bulunan şirket Ülkemizde sadece İstanbulda yerini almıştır. MM Plaza Nispetiye Mahallesi Aytar Cad. Başlık Sokak No:3 Kat:4 Levent Beşiktaş İstanbul adresinde hizmet vermekte olan mağazaya her gün binlerce kişi  gelerek alış-verişlerini yapmaktadır. Ürünlerine gelecek olursak Bershka markasının ürünleri gerçekten de kalitelidir. Bershka markası ürünlerine çok güvenmekte ve güvendiği gibi de kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir.Şunu da söylemek isteriz ki mağazalarda Bershka altında bulunan farklı çizgilere ait ürünler farklı alanlarda sunulmaktadır.

Bershka her daim gençlere önem vermiş ve sunmuş olduğu ürünleri gençlerin ihtiyaçları ve ilgi alanlarıyla ilgilidir. Spor kıyafetlerinden, spor ayakkabılarına, botlardan sandaletlere varıncaya kadar ne ararsanız Bershka da rahatlıkla bulabilirsiniz. Bershka markasını resmi web sayfaları olan www.bershka.com/tr adresinden de takip edebilirsiniz. Binlerce ürünü yüzlerce çeşidiyle alıcılarına ulaştıran bershka markasına her geçen gün talep artmaktadır. Firma resmi web sayfasına girerek ürünleri takip edebilir dilersenizde alış-veriş yapabilirsiniz. Bir dünya markası olan Bershka’yı tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.Bershka müşteri hizmetlerine Firma Pazartesi’den Cumaya 10.00 ile 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bershka Müşteri Hizmetleri Telefonu Nedir? Bershka Aramak Ücretsiz mi?

 

Sabit hat (ücretsiz): 00800 448828852

Cep telefonu (operatörünüz tarafından ücretlendirilecektir): 08502825006

Telefon numaralarından firmayla her türlü iletişime geçebilirsiniz. Firma Türkiyede sadece İstanbul’da yeri vardır. Onun haricinde www.bershka.com/tr internet adresinden tüm dünyaya hizmet vermektedir.

Yorum yapın