Beymen Müşteri Hizmetleri ve Direkt Bağlanma Telefon Numarası

Beymen markası, 1971 yılında Boyner Group’tan Osman Boyner tarafından kurulmuştur. Türkiye’de en popüler hazır giyim markalarından birisi olan Beymen mağazalarında dünyanın en popüler ve en elegan markalarına ait olan kıyafetlerin, çantaların, ayakkabıların ve aksesuarların satışlarına denk gelebilirsiniz. Ayrıca Beymen mağazalarında kendilerine ait alt markalar da vardır. Neredeyse 450 markanın yer aldığı Beymen mağazalarında dünyaca ünlü stilistlerin tasarladıkları özel ürünleri bulabilirsiniz.

Beymen mağazalarında ; Dolce&Gabbana, Tod’s, Dior, Saint Laurent, Valentino, Celine, Stella McCartney, Etro, Balenciaga, Bottegga Veneta, Moschino, Christian Louboutin, Jimmy Choo, Etro. Bunların yanı sıra, Beymen Club, Beymen Multibrand Stories, Beymen Blender ve Beymen Shu gibi ünlü markaların ürünlerini bulabilirsiniz. Ayrıca yurt dışında da Beymen Kahire mağazası bulunmaktadır.

Hazır giyim sektöründe en popüler ve en şık markaların yer aldığı Beymen mağazalarına alışveriş merkezlerinde rastlayabilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuk giyimlerinin satışını gerçekleştiren Beymen mağazalarından internet üzerinden de kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Merkez ofisinin Şişli’de bulunduğu Beymen markasına ait merak ettiklerinizi ya da yaşadığınız problemleri Beymen çağrı merkezi numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beymen markası üzerinden satın aldığınız ürünlerinin iade ve değişim sorunları için de Beymen müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde siparişlerinizle ilgili kargo takibini ya da merak ettiklerinizi de Beymen müşteri hizmetlerinden destek alarak öğrenebilirsiniz. Beymen müşteri hizmetlerine 444 4 700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın