BİM

Bim 1995 yılında 21 tane mağaza ile ilk hizmetine başlayan Bim sizler için geçmişten günümüze kadar halen daha hizmet vermekte ve Türkiye’nin her bir noktasında Bim marketlerini bulabilirsiniz. En ana temel ilkesi olarak kaliteli ürünlerini uygun fiyata halka sunmaktır. Sizler için her an durmaksızın tüm Türkiye de büyümeye devam etmesinin yanı sıra ürün yelpazesini genişletmekte ve sizlere en iyi uygun fiyatlı ürünleri evlerinizde kullanma imkanı sunmaktadır.

Her hafta sonları Bim marketlerinde sizler için indirimli ürünleri için çalışmakta ve her hafta yeni ev malzemelerinden oyuncaklara kadar bir çok ürün satışı yapmaktadır. Her hafta yenilenen ürünlerin sizlere ulaştırmakta ve sizler için en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

Bim marketin kalitesi ve cirosunu her geçen gün daha fazla arttırma politikası ile 2017 yılına kadar sürdürmüştür. Uluslararası şirket olama vizyonu ile devam eden Bim market her ülkeye mağazasını açmak için çalışmaktadır. Tüm mağazalarımızda güvenilir ve profesyonel ekiplerimizle çalışmakta ve sizlere onlar ile birlikte hizmet vermekteyiz. Mobil uygulamalarımızı da kullanarak istediginiz zaman bim ürünlerini görebilir ve indirim imkanlarımızı takip edebilirsiniz.

7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşabilir ve şikayet , görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz ayrıca ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir ve indirim , kampanyalarımızı da öğrenebilirsiniz.

Bim müşteri temsilcisi destek hattı ; 0850 254 44 44 numaralarından bizşlerle iletişime geçebilir her desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Bim genel müdürlük iletişim numarası ; 0216 564 03 03 numaralarından genel müdürlüğümüz ile de iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın