Bisen Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bisen, Elektrik Satış Anonim Şirketi olarak faaliyetlerine başlamıştır. 20 Nisan 2011 tarihinde kurulmuş olup, günümüzde hala gelişmeye devam etmektedir. Firmanın amacı ucuz ve kalite elektrik kavramlarını bir araya getirerek, müşteriye pratik bir şekilde elektrik hizmetini sunmaktır. Ticarethane ya da mesken olarak kullanılan bölgelerde isteyen müşteriye enerji satışı yapmaktadır. Müşteri seçmezler. İstenen her bölgeye ulaşmaktadırlar. Abonelik işlemleri için bayilere gidebilir ya da web sitesi üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz. Tüm sorularınız için Bisen müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Bisen sitesinde bulunan iletişim formunu göndererek de sorularınızı iletebilirsiniz. Bisen firması yıllardır tercih edilen bir elektrik sağlayıcı olduğu için, müşteri yoğunluğu bakımından bakacak olursak epey fazladır. Bu yüzden telefon trafiği yoğun olmaktadır. Aradığınızda ulaşamazsanız müşteri temsilcileri en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.  

Bisen web sitesinden abonelik ile ilgili birçok işlemi hızlıca yapabilirsiniz. Borç sorgulama, abonelik iptali, otomatik ödeme talimatlarını görüntüleme, abonelik başlatma, fatura ödeme gibi işlemlerinizi pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Arayüzü oldukça kolaydır. Bu işlemleri siteden değil de daha fiziki ortamlarda yapmayı tercih ederseniz istediğiniz bayilere giderek yaptırabilirsiniz. Bisen ile ilgili tüm soru, öneri ve istekleriniz için Bisen çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Bisen ile ilgili tüm abonelik işlemleriniz ve faaliyetleri hakkında sorularınız için Bisen müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Bisen Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 344 02 12

Arama Terimleri; Bisen müşteri temsilcisi iletişim numarası, Bisen çağrı merkezi iletişim numarası, Bisen müşteri hizmetleri telefon numarası, Bisen canlı destek, Bisen şikayet hattı, Bisen irtibat numarası, Bisen telefon numarası

Yorum yapın