Bizim Toptan Market Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bizim Toptan Market Türkiye’de toptan ticaret sektöründe müşterilerine hizmet veren markettir. İlk olarak 2001 yılında kurulmuştur. Daha sonra 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Bizim Toptan 14 adet mağazası ile hizmet vermiştir. Aradan geçen zamandan sonra  Strategic Investment Fund şirketi 20% oranında hisse satın alarak Bizim Toptan Market ile ortak olmuşlardır. Bizim Toptan Market farklı markalara ve fiyatları bulunan ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında  gıda alanında tuz, ketçap, yağ, bakliyat, şeker, konserve, zeytin, süt, kuruyemiş, cips, kek, bisküvi, çikolata, çay, meyve suyu ve kahve bulunmaktadır. Bizim Toptan Market sadece gıda alanında değil temizlik alanında da bulunan deterjan, yumuşatıcı, sünger, çöp torbası, temizlik bezleri, eldiven ve çamaşır suları gibi farklı markalara ait ürünleri satışa sunmuştur. Ayrıca kişisel bakım alanında bulunan  diş macunu, şampuan, saç kremi ve sabun gibi kaliteli ve güvenli ürünleri hizmet vermektedirler. Türkiye genelinde 69 şehirde toplamda 175 adet mağazası ile hizmet veren Bizim Toptan Market mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden sipariş kabul etmektedir. Bütçenizi zorlamadan alışveriş yapma imkanı sunan Bizim Market farklı markadan ve kaliteden ürünleri sayesinde uygun fiyatlı birçok ürünü satın alma imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Bizim Market müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Bizim Market çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Bizim Market müşteri iletişim telefon numarası: 0216 474 42 80

Arama terimleri: Bizim Market müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Bizim Market çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın