BMW MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

BMW bir Almanya da kurulan otomobil markasıdır. BMW geçmişten günümüze kadar her ok kişiden dokuzunun araç markası tercihlerinden birisi olan markadır. BMW her yıl araç kasası ve motor tasarımlarını yenilemekte ve konforlu kaliteli araçlar üretmektedir.

BMW tutkunları için her yıl binlerce tasarım ve fuarlar hazırlayan araba markası sizlere sürüş ve konfor deneyimlerini birebir yaşatmak amacı ile her ülke de fuarlar kurup sizlere tanıtım yapmaktadır. BMW geçmişten günümüze kadar hem araç kasası hemde motor gücü bakımından en çok tercih edilen bir markadır.Tüm dünyada her noktasında galerileri ve teknik araç servisi yerleri mevcut olmakla beraber araçlarınızın herhangi bir sorunu ve ya parça eksikliği durumunda ana bayi yardımları ile parça tedariki edilmesinde kaliteli hizmet vermektedir. En profesyonel ekip ve mühendisler ile çalışan ve her tasarımlarının her bir ayrıntısı ile detaylı ilgilenen BMW siz otomobil tutkunlarına daha çok tasarımlarla sunum yapmaktadır. BMW markasının her bir tasarımı büyük değerler görmektedir. BMW tutkunu olmak tüm araç markalarından daha farklı olunup sizleri farklı kılmak amacı doğrultusunda çalışmalarını hemen hemen her gün geliştirmektedir.

BMW müşteri temsilcilerimiz ve teknik servislerimize günün her saati ulaşabilir ve şikayet, görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz, ayrıca parça eksikliği söz konusu olduğun da bizler ile iletişime geçip en yakın teknik ekibimize ulaşma imkanı sağlaya bilirsiniz.

BMW müşteri temsilcisi destek hattı ; 444 29 99 numaralarından ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın