BORA JET HAVAYOLU ŞİRKETİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

Bora jet bölgesel havayolu olarak ilk ve tek olarak 22 Nisan 2010 yılında kurulmuştur. Geçmişten günümüze yurt içi uçuşlarının yanı sıra gün geçtikçe en iyi uçakla sahip olmuş ve yurt dışına da seyahatler yapmaya başlamıştır.

Sizler için en kaliteli ve güvenilir seyahatleri düzenlemekte olan ve her geçen gün havayolu şirket bünyesinde büyümeye devam etmektedir.  Geçmişten günümüze kadar herkesin uygun fiyata uçtuğu ve herkese uçuş fırsatı sağlayan Bora jet sizler için yeni mobil uygulamalarınız’dan ve müşteri destek hatlarımız , acentelerimiz ile de hizmet vermektedir.

Profesyonel kabin ekibi ve en iyi eğitimli pilotlarımızla sizlere sınırsız hizmet sağlamaktan ve bunu misyonumuz ve vizyonumuz haline getirmekten her an sizler için daha iyi hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Mobil uygulamalarımızdan ve internet sitelerimizden bilet rezervasyonunuzu yapabilir erken rezervasyonlarınız’da uyguna uçuş imkanı yakalaya bilirsiniz. Sizler için hizmette sınır tanımayan Bora jet bagaj kilolarınız için esnek bir hak tanımakta ve hakkınız dışı fazla kilo olduğunda uygun fiyata uçuş kilolarınızı rahatça yükseltebilirsiniz.

Bora jet müşteri temsilcilerimiz ile her görüşmeleriniz kalite standartlarında kayda alınmakta ve sizin şikayet, görüş ve önerilerinizi sunabileceğiniz ve bunun yanı sıra bilet sorgulamalarınızda ve rezervasyon takiplerini de yapabilirsiniz. 7/24 her yerden yurt içi veya yurt dışından bizlerle iletişime geçmeniz mümkündür.

Bora jet müşteri temsilcisi destek hattı ; 0850 222 26 72 

Bora jet genel müdürlük numarası ; 0212 465 28 78 numaralarından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın