BTM Moda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BTM Moda Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2012 yılında mağazaları ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra internet sitesi üzerinden hizmet vermiştir. BTM Moda birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. BTM Moda mağazalarında kadın ve erkek giyim alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise, tayt ve montları bulunmaktadır. Ayrıca BTM Moda mağazalarında bot, spor ayakkabı, babet, terlik ve sandalet gibi ayakkabı alan birçok ürünü satışa sunmuştur. BTM Moda mağazalarımda ocuk ayakkabı alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. BTM Moda çanta, kemer, eşarp ve çorap gibi birçok farklı modelden aksesuar alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Türkiye genelinde mağazaları ile hizmet veren BTM Moda internet sitesi üzerinden ürünlerini piyasaya sürmüştür. BTM Moda mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de müşterilerine hizmet vermektedir. BTM Moda farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. BTM Moda mağazaları ve internet sitesi sayesinde ürünlerini piyasaya sürmüştür. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan BTM Moda müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için BTM Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

BTM Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında sormak istedikleri sorular ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

BTM Moda müşteri iletişim telefon numarası: 0850 420 50 00

Arama terimleri: BTM Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BTM Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın