Budget Araba Kiralama Müşteri Hizmetleri Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Budget Müşteri Hizmetleri Direkt Telefon Numarası Bağlanma ve Araba Kiralama

Budget ülkemizde araç kiralama firmaları arasında sayılı firmalardan birisidir. Tarihçesine baktığımızda 1958 yılında kurulan firma bu günlere kendi çizmiş olduğu yolundan kalitesinden ödün vermeden gelerek hizmet anlayışını her geçen gün geliştirmiştir.Şöyle bir baktığımızda Budget firmasının 3400 den fazla olufisi bulunmaktadır. Evet gerçektende köklü bir firma olan Budget firmasının hizmetteki kalitesi zaten tartışılmaz. Budget firması 128 ülkede hizmet vermektedir. Bir çok araba çeşidi,kamyon,minibüs,otomobil çeşidiyle hizmet vermektedir. Ülkemizdeki hizmetlerine ne zaman başladığına göz atacak olursak. Budget firması Türkiyedeki hizmetlerine 2007 tarihinde başlamıştır.

Hızlı büyüyen araç kiralama sektöründe kalitesi ve uygun fiyatıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet vermiş ve hizmet vermeye de devam ediyor.Kaliteyi en uygun fiyatla sizlerle buluşturan firmadan kiraladığınız araçlar hakkında en ufak bir endişeye dahi düşmeyiniz. Çünkü kiralamadan önce araçların bütün kontrolleri yapılmaktadır. Yapılan kontroller dahilinde araçlar sizlere kiralanmaktadır.

Firmanın bir diğer özelliği ise firma şoförlü kiralama hizmeti de sunmaktadır. İster sadece araç isterseniz de şoförlü araç kiralayarak sizlerde kaliteyle buluşabilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat anlayışıyla senelerdir hizmet veren firmada müşteri memnuniyeti oranına baktığımızda % 97 gibi mükemmel bir oranla karşılaşıyoruz. Müşteri memnuniyet oranları da gösteriyor ki araç kiralama firmaları arasında Budget firması kalitesinden en ufak bir şüpheye dahi düşülemez.

Rezervasyonlar için : 7 gün 24 saat rez@budget.com.tr e posta adresinden firmayla iletişim kurabilirsiniz bununla birlikte.

07.00-24.00 saatleri arasında ise; 444 4 722 veya 850 316 6 316 numaralardan rezervasyon merkezimize ulaşabilirsiniz

Yurtdışı aramaları için; +90 (216) 444 4 722

Tam Destek Hattı (Her türlü acil durumda 7/24); 444 0 996 her türlü arıza kaza ve benzeri durumda Tam Destek Firma hattından firmaya kolaylıkla ulaşabilir ve yol yardım talep edebilirsiniz.

Yorum yapın