BURGAN BANKASI ÇAĞRI MERKEZİ

Burgan bank ;

0850 222 8 222 numaralı çagrı merkezlerinde 7/24 kesintisiz hizmet verilmektedir.

 

Türkiye,Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde faliyet gösteren bankadır.28 ocak 2013 tarihinde Burgan ünvanına sahip olmuştur.

Vizyonu,Misyonu ve hedefleri ile birlikte bir çok yatırımcıya kapısını açan Burgan bank bir çok ürün yelpazesi ile birlikte hizmet vermektedir.

Burgan bank hoşgeldin paketleri ile müşterilerinin güzel yatırımlar yapmasını ve bir çok avantajları ile hizmet etmektedir.

Burgan bank’ın vadeli ve vadesiz mevduat hesapları ile müşterilerine uyguladıgı bir çok hizmet dahilinde ve yeni bünyesine kattıgı digital kredi sistemi ile her banka işleminizi kolaylıkla halledecek geniş çaplı çalışmaları devam etmektedir. Bunun yanı sıra internet bankacılığı ve müşteri hizmetleri ile birlikte daha kapsamlı bir banka vizyonu oluşturmuştur.

Sigorta ve emeklilikte bir çok çalışmaları ve avantaj fırsatları banka bünyesinde yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile sundugu sigorta ve emeklilik için bir çok avantaja ve ailenizin ve sizin saglıklı yaşam sürmeniz ve bilinçli yatırımlar sağlamakta bunun için hizmet vermektedir.

Özel bankacılık sistemş ile siz müşterilerini her zaman özel ve iyi kılmak için her şubesinde güler yüzü vizyon ve misyon haline gelmiş bir banka olarak hizmete devam etmekte.

Birçok şehirde şubeleri ve atm olanakları saglamktadır. Mesai saatleri içerisinde şubelerden her koşulda yardım ve ilgi gösteren Burgan bank atm ile 7/24 havale,hesaba para yatırımı ve internet bankacılıgın’dan ise gerekli bankacılık kuralları dahilinde hizmete devam etmektedir.

 

Yorum yapın