Burger King Sipariş Hattı ve Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Burger King Sipariş Hattı ve Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Burger King, dünyaca ünlü fast food markasıdır. Tüm dünyada lezzetleri ile ün yapmış bir marka olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. En lezzetli hamburgerleri burada yeme imkanınız bulunmaktadır. Hamburger yanında diyet yapanları da unutmayan bir marka. 3 adet farklı salata çeşidi bulunmaktadır. Bunların lezzetleri de iyi. Yani illa ki bu markadan birşeyler yemek için zayıf olmanıza gerek yok. Kilonuza takan biriyseniz salata veya delight ürünlerini tercih edebilirsiniz. Hot-wrap menüsü var. Tavuk göğüsünde dürüm şeklinde çok lezzetli. 500 kalori civarında bir besin değeri var. Fakat çok doyurucu olduğunu söyleyemeyiz. Bunun yanı sıra et ve tavuk burger şeklinde hamburger yeme imkanınız var.

Yaklaşık bir menünün fiyatı: 20-30 lira arasında.Bu parayı ödüyorsunuz ama çokta doyurucu olduğunu söyleyebilirim. Fakat biraz insanı yoruyor gibi. Bu yüzden gece saatlerinde yememek sağlığınız açısından iyi olacaktır.  Bunun yanı sıra da: nuggets, soğan halkası, portakal suyu gibi ürünleri de bulunmaktadır. Daha çok alışveriş merkezlerinde bulunan burger king de artık sipariş vermek çok kolay. Burger king sipariş hattı telefon numarasını arayarak evinize kadar istediğinin menünün teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Fakat sipariş vermek için en az 20 tl olması gerekir. Herkesin evi alışveriş merkezlerine yakın değil ki rahat rahat gidip yiyebilelim. Paket servislerde söyleyeceğiniz içecekler, kutu şeklinde gelmektedir. Diğer fast food zincirlerinde ki gibi açık şekilde gelip, gazı asidi kaçmıyor.

Burger King Sipariş Hattı Telefon Numarası Nedir? Burger King Direkt Bağlanma Nasıl Olabilir?

Canınız hamburger çektiği zamanlarda, sipariş vermek için  Burger King Sipariş Hattı arayabilirsiniz. Dilerseniz web üzerinden de sipariş verebilirsiniz ama bence telefonla verin. Burger King Sipariş Hattı ve Telefon Numarası Direkt Bağlanma: 444 54 64 veya 0850 222 54 64.  Bu telefon numaralarını kullanarak hemen hamburger siparişi verebilirsiniz. Afiyet olsun…

Yorum yapın