Canbebe Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Canbebe ( ontex a.ş.)1990 yılında kurulan Türkiye genelinde bebek bezi üreten silivri selimpaşa yer alan üretim fabrikası bulunmaktadır. Canbebe bebek bezi, hasta bezi üretimi ile birlikte ıslak mendilde üretmektedir. Üretilen ve tüketici ile buluşan bezler ile ilgili şikayet öneri veya başka diğer konular hakkında müşteri hizmetleri ile görüşmek için telefon numarasını arayabilirsiniz. Canbebe ürünlerini bütün alışveriş merkezlerinde veya marketlerde bulabilirsiniz.

Canbebe Müşteri Hizmetleri telefon numarası 0800 ile başlamaktadır. Canbebe ürünleri kalite odaklı çalışan bir firma olduğu için öncelikli olarak bebeklerin ve diğer ürünleri kullanan kişilerin sağlığını düşünmektedir. Bu yüzden öncelikli müşteri odaklı olarak çalışan kurumsal bir firmadır.

Canbebe Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0800 219 02 14

“Canbebe Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası” üzerine 2 yorum

  1. Bu yorumu onaylamayacaksınız bile biliyorum ama bir anne olarak şu an canbebeye o kadar kızgınım ki yinede yazmak istedim telefonların hiç biri açılmıyor bize ulaşın kısmından mesaj gönderiyorum dönüş yapılmıyor “Canbebe ürünleri kalite odaklı çalışan bir firma olduğu için öncelikli olarak bebeklerin ve diğer ürünleri kullanan kişilerin sağlığını düşünmektedir. Bu yüzden öncelikli müşteri odaklı olarak çalışan kurumsal bir firmadır.” bu ifadeyi web sayfanıza yazarak laf kalabalığı yapmışsınız sadece.

    Cevapla
  2. Merhaba silivri fabrikanizdan kizima doğduğu andan itibaran 1/2/3 numara bezler aldım. 1 ve 2 de sorun olmadi 3 numarada bir plâstik kokusu oluşmuştur.. Fabrikayı bilgi almak için aradim 2 . Kalite bezlerde şikayet kabul edilmemek tedir denildi.. 1 ve 2 numara kendi ambalajında 3. Numara beyaz poşetlerde satılıyor. Benim anlamadığım konu siz bi bezleri üretmiyorsanız 1 kalite olsun 5 kalite olsun bir firma eğer bu büyük bir marka ise bana göre ürettiği ürünü sınıflandırma malidir. Şayet böyle bir sınıflandırma olacak ise üretilen ürünün her kalitesinde arkadasında durmak zorundadır.. Bu şekilde devam ettiği sürece sizin için fark müşteri kaybınız cok olur….

    Cevapla

Yorum yapın