CANBEBE MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Canbebe geçmişten günümüze kadar öncü bir bebek bezi markası olarak tüketicilere hizmet vermektedir. Bebeklerin cildiniz düşünen ve sağlıklı bir büyüme evresi geçirmesine yardımcı olmakla beraber siz annelerin güvenini kazanmış olarak ve ürün yelpazesini kalitesini sizlerin sayesinde büyüten Canbebe en deneyimli ekibi ile laboratuvar ve klinik ortamda bebek bezlerinin testlerden geçirerek tüketici ile buluşturmaktadır.

Yeni anne adaylarımızın her türlü desteği için hazır olan Canbebe ekibinden en profesyonel davranış ve psikoloji bölümümüzden uzman ekibimizle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Size her koşulda yardımcı olan Canbebe yeni anne adaylarımızı bebekleriyle tanışmaya ve onlar ile iletişim kurabilmesi için yardımcı olmaktadır.

Canbebe siz anneleri için ve bebekleriniz için her yıl yeni tasarım ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır. Tüketicinin bütçesini düşünen Canbebe en uygun ve kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmakta ve bebeklerinizi bir anne gibi düşünerek tasarlamakta ve özen göstermektedir. Tüm Türkiye ve tüm dünyada tüketiciler ile buluşan Canbebe bir çok ülkede hizmet sağlamaktadır. Bunun yanı sıra annelerimizi ve bebekleri düşündüğü gibi çevre duyarlılığı gösteren Canbebe çevre planlamalarında daha iyi bir dünya için projeler geliştirmekte ve desteklerini her yıl devam ettirmektedir.

Canbebe müşteri temsilcilerimize günün her saati ulaşarak şikayet, görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilir ve ayrıca kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. İnternet sitelerimizden müşteri destek formlarımız yardımı ile bizlere mail yolu ile de ulaşabilir desteklerimizden yararlana bilirsiniz.

Canbebe müşteri destek hattı ; 0850 333 43 53 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın