Çapa Hastanesi Çağrı Merkezi Randevu İletişim Telefon Numarasi

Çapa Hastanesi Aksaray ‘da İstanbul en büyük araştırma hastanesidir. Çapa hastanesine isterseniz iletişim numarası arayarak hasta randevu alabilir yada ücretli randevu talebinde bulunabilirsiniz.  Çapa hastanesinde prof doktor telefon numarasını arayarak kendi üzerinden alınan randevular ücretli olmaktadır. Randevu ile düşürebilirseniz fark ücreti ödemeyebilirsiniz.

Çapa hastanesi hastalık üzerine kendi tecrübelerimden dolayı bu yazıyı yazıyorum, en çok araştıran ve hastaların tedavisi için uğraş veren ve çabalayan devlet teşvikli ve destekli inanılmaz güzellikte bir hastanedir. Allah hastanesiz bırakmasın hastaneye de düşürmesin diyelim.. Çapa hastanesi telefon numarası alan kodu 0212 ile başlamaktadır.

Çapa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarasi
0212 530 58 00
0212 414 24 24

Çapa Hastanesi Özel Randevu
Özel Randevu Oluştur

“Çapa Hastanesi Çağrı Merkezi Randevu İletişim Telefon Numarasi” üzerine bir yorum

  1. Merhaba ismim mutlu erdoğan 09 02 2002 tarihinde Lüleburgaz dünyaya engelli bir birey olarak geldim damak dudak yarığı makat deliği kapalı kullaklarım kapalı kalbim delik tek böbrekli olarak o tarihten itibaran sürekli tedavi görüyorum ve düzenli olarak ameliyatlar geçiriyorum yaklaşık bir yıl önçe İstanbul çapa tıp fakültesi ortadontis bölümünde ameliyat olmam gerekiyordu fakat bina depreme dayanılı olmadığında yıkıldı bu süre zarfında sürekli doktorumla irtibat halindeydim ama bu seferde araya pandemi girdi ve olmam gereken ameliyatımın üzerinden yaklaşık bir yıl geçti benim bu ameliyatları zamanında olmam gerekiyor çünkü damak yapım tam olarak gelişme evresinde olduğunda ameliyatla düzeltilmesi gerekiyor ama hem tedavi gördüğüm hastanenin yıkılmasın hem pandemi dönemi olduğundan çaresiz kaldım kullaklarımdaki problemden dolayı çok az duyabiliyorum ve ağız damak bozukluğundan ötürü de çok zor konuşuyorum ve düzenli bir hayat yaşayamiyorum yani ne iyi bir eğitim görebiliyorum nede çalışabiliyorum sizden bu konuyla ilgilenmenizi ve iyi bir birey olmam için bana yardımcı olmanızı rica ediyorum çünkü tedavim devam etmediği sürece insanlar beni dışlıyo ve psikolojim bozuluyor ilginizi bekliyorum teşekkür ederim

    Cevapla

Yorum yapın