CASPER MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Casper 1991 yılında üç arkadaş tarafından kurulmuştur. Aynı üniversiteden mezun olan Casper sahipleri geçmişten günümüze kadar en iyi teknolojiyi tüketicilere sunmaktadır. Caper dünya markası olma ve teknoloji dünyasının öncü markalarından’dır, alanında bir çok ödül almış ve her yıl yeni tasarım ve yazılımları ile tüketicilerin tercihi olmaya başlamıştır.

Tüm ürünlerini yasal teknoloji politikasına göre üretmekte ve siz tüketicilere sunmaktadır. Casper şirket bünyesinde kalite ve güveni kendine vizyon haline getirip ürün satışlarını siz tüketicilere sunmaya devam etmektedir.

En gelişmiş bilgisayar yazılımı ve işlemcisi ile de sizlerin her alanda kullanımı rahat olan bilgisayar, diz üstü bilgisayar ve telefona ,  tablete  kadar bir çok ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermeye ve dahada büyümeye çalışmaktadır.

Sadece teknoloji olarak değil çevre sosyal sorumluluk projelerinde de en kaliteli işler yaparak tüketicilerine hizmet vermeye devam etmekte her yıl düzenli olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm Türkiye ve tüm dünyada ürünlerini tüketici ile buluşturan Casper sizler için hemen hemen her noktada mağazalarını açmaya devam etmektedir. Mağazalarımızı ziyaret ederek geçmişten günümüze her tasarımlarımızı inceleme ve seçme hakkı sunulmaktadır. En iyi ekip arkadaşlarımız ile kaliteli bir tanıtım ile tüketicilerin beğenilerine sunulmaktadır.

Casper müşteri temsilcisi destek hattı ile günün her saati ulaşabilir şikayet, görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz. Ayrıca kampanyalı ürünlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Casper müşteri temsilcisi destek hattı ; 0216 528 66 66 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın