Casper Via İletişim Telefon Numarası

Casper Via Türkiye’de telefon sektöründe hizmet veren Casper markasına ait telefon modelidir. İlk olarak 1991 yılında kurulan Casper markası bilgisayar sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2009 yılında Aidata markasını satın almıştır. Aradan geçen zamandan sonra bilgisayar üretim sektörüne ek olarak telefon sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Ürünleri arasında bilgisayar ve telefonları bulunmaktadır. Casper Via adı altında müşterilerine telefon sektöründe hizmet veren Casper markasının M1, V9, V10, E1, P1, A4, G4, P3, E3, G3 ve M4 gibi telefon modellerini birçok farklı mağazada satışa sunmuştur. Ayrıca Casper markası tablet sektöründe de hizmet vermektedir. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şehirleri başta olmak üzere birçok farklı şehirde bulunan mağazaları sayesinde ürünlerini piyasaya sürmüştür. Casper markasının Teknosa, Vatan Bilgisayar ve Media Markt gibi mağazalarda bulunan ürünlerinin yanı sıra internet sitesi üzerinden sipariş kabul etmektedir. Bütçenizi zorlamadan telefon sahibi olma imkanı sunan Casper birçok farklı özelliği bulunan ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Satış sonrasında müşterilerinin servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Türkiye genelinde bulunan yetkili servisleri sayesinde kolayca ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedirler. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Casper markasına bağlı olan Casper Via müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Casper Via çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için 08.30 ile 18.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Casper Via müşteri iletişim telefon numarası: 0850 250 77 77

Arama terimleri: Casper Via müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Casper Via çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın