ÇİÇEK SEPETİ

Çiçek sepeti türkiye de çiçekçilik kavramını değiştirmek ve çiçek sparişini kolay yoldan verebilmek için kurulmuştur.

2012 yılında hediyelik eşya satışına başlamıştır ve geniş ürün yelpazesin de kişiye özel hediyeler , lisanslı ürünler , hediye sepetleri, oyuncaklar ve bir çok hediyelik ürünleri bulunan kategorilerinden yararlanarak özel günlerinizi ve süprizlerinizi daha güzel hazırlığını yapabilir ve bir çok seçenekler ile fikir alabilir kişiye özel hediyelerimizle özel hissettire bilirsiniz.

Bir çok özel gün kampanyalarımızdan yararlana bilir ve uygun fiyatlara en güzel hediyeleri sevdiklerinize alabilirsiniz.

Sizin ve sevdiklerinizin güler yüzü ve mutluluğu için en iyi ekiplerle çalışan çiçek sepeti her anınızda sevdiklerinizi ve kendinizi özel hissetmenizi sağlamaktadır.

Her çiçeği her zevke uygun olarak sizler için toparlayan çiçek sepeti binlerce çiçek türleri ile güzel bir hediye imkanı sunmaktadır.

Çiçek sepetini ister telefonlarınızdan uygulama olarak isterseniz de sitelerimizi ziyaret ederek hediyelerinizi seçebilir ve teslimini gerçekleştire bilirsiniz bunun yanı sıra müşteri hizmetlerimizden veya spariş sitelerimizden kargo takiblerinizi ve teslimat bilgilerini  öğrenebilirsiniz.

Bir çok yeni tasarımlar ile sunumlarını gerçekleştiren çiçek sepeti sizler için güvenilir ve kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır ve en özel tasarımları hazırlamaktadır.

Modamizu uygulaması ile aksesuar , kıyafet , parfüm , ayakkabı gibi ürünleri sizler için toparlayıp sunmakta ve en iyi markalar ile çalışmaktadır.

Tek yapmanız gereken hediye olarak seçimlerinizi yapmak ve bizlere ulaşmaktır.

7/24 müşteri hizmetleri 0850 222 00 79 nolu numaralarımızdan bizlere ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizimle paylaşa bilirsiniz.

 

Yorum yapın