Cinemaximum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Cinemaximum Mars Cinema Group’a bağlı sinema zinciridir. Teknolojiyi ve konforu birleştirerek Türkiye için farklı bir sinema deneyimi sunmak için kurulmuştur. Sağladığı hizmet ve teknolojik yenilikleri ile 2013 yılında Uluslararası Yılın Sinema Grubu ödülüne UNIC ( International Union of Cinemas ) tarafından layık görülmüştür. Türkiye’nin en büyük sinema zinciri olarak 36 şehirde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurtdışından veya yurt içinden filmleri yenilikçi fikirleri ile seyirciyle buluşturmaktadır. Mars Cinema Group tüm görüntü ve ses sistemlerinin dijitalleşmesine olanak sağlayan ilk sinema olarak bilinmektedir. İlklerin öncüsü olarak 2015 yılında Türkiye’yi 4DX teknolojisiyle ilk kez tanıştırmıştır.  Türkiye’de IMAX salonlarını yapısında bulundurmaktadır. Cinemaximum İş Bankası kartı olan Maximum karta özel belirli kampanyalar ve fırsatları müşterilerinin kullanımına sunmuştur.  Ayrıcaklı salonlar ve Maximum Kart’a özel indirimli bilet ve menülerden yararlanabilirsiniz.  Vizyonda olan filmleri Cinemaximum internet sitesi üzerinden aratabilir  ve bilet alabilirsiniz. İnternetten üzerinden müşterilerine fiyatlarıda belirleten Cinemaximum ile ayrıcalıklı bir şekilde size özel sinemanın tadını çıkarabilirsiniz. Her çarşamba günü ise biletlerde indirim yapmaktadır. Cinemaximum’un bir diğer kampanyasında öğrencileri de unutmayan Cinemaximum 30%’a varan indirimiyle gençlerin sosyalleşmesine fayda sağlayarak onları sinema deneyimini  yaşamalarına imkan vermektedir. Müşterilerinin deneyimleri ve memnuniyeti her zaman için önemli olmuştur bu yüzden Cinemaximum müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ile sinema severlerin deneyimlerini kalileleştirmelerine olanak sağlamaktadır.

Cinemaximum çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Biletinizle alakalı veya sinemaya ait sormak istediğiniz sorular için danışabilir, yardım ve destek alabilirsiniz.

Cinemaximum müşteri iletişim merkezi telefon numarası: 0850 220 09 67

Arama terimleri: Cinemaximum müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Cinemaximum çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın